Київщина приєднується до волонтерської платформи «Солідарність»

Ваші батьки, дідусь та бабуся живуть в іншому місті і терміново потребують ліків чи продуктів? Однак під час карантину, коли літнім людям важливо не виходити з дому, ви не маєте змоги до них приїхати? Саме для таких випадків «Європейська Солідарність» запустила сайт взаємодопомоги українців: «Солідарність – доброта об’єднує» https://v2020.org.ua.

Зараз тут уже зареєструвалося понад 1500 волонтерів з усієї України. В тому числі, активно долучається і Київська область, зокрема приєдналися небайдужі громадяни з Білої Церкви, Борисполя, Вишгорода, Обухова, Василькова, Броварів, Вишневого, Боярки, Бучі, Ірпеня та багатьох інших міст.

Як завжди оперативно і дружньо цю важливу ініціативу підтримала команда «Солідарної молоді», зокрема в Дніпрі, Запоріжжі, на Вінниччині, Хмельниччині… і далі по всіх куточках України. Сьогодні молоді активісти щодня моніторять і швидко реагують на заявки від пенсіонерів, одиноких громадян, які не в змозі самі сходити за продуктами чи ліками.  

«Наш обов’язок допомогти тим, хто цього потребує в першу чергу, ще ніколи не мав настільки великого значення»,  – впевнена «Солідарна Молодь».

І закликає долучатися до цього всеукраїнського проекту всіх небайдужих!

Якщо Ви також бажаєте допомогти, або якщо Вам потрібна допомога:

  • Реєструйтесь на сайті проекту «Солідарність – доброта об’єднує»: v2020.org.ua
  • 0 800 501 002 – телефонуйте на гарячу лінію “Європейської Солідарності” щодо протидії коронавірусу.

Разом переможемо!Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*