Броварський волонтерський штаб «ЄС» бере під опіку пожежних, поліцію та ОСББ

24 березня у Броварах відкрився міськрайонний Волонтерський штаб «Європейської Солідарності» з підтримки населення на час боротьби з епідемією коронавірусу COVID-19.

Очолив його депутат «Європейської Солідарності» від Броварів у Київській обласній раді Олег Іваненко.

Базуватиметься Штаб у приміщенні громадської приймальні обласного депутата та депутата Броварської міської ради Валерія Іваненка.

До складу Штабу  також увійшли депутати фракції «Європейської Солідарності» у Броварській міській раді, місцеві волонтери і активісти.

Власним коштом Олега Іваненка було придбано загалом 5 тисяч захисних масок, нітрилових медичних рукавичок, антисептиків, захисних вологостійких костюмів на загальну суму близько 100 тисяч гривень.

На першому зібранні Штабу було визначено, що всі захисні та дезінфікуючі засоби будуть роздавати за цільовим призначенням. Більшу частину масок, рукавичок та захисних спецвиробів направлять до Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Зокрема, члени Штабу звернули увагу на те, що місцеві комунальні підприємства проводитимуть дезінфікуючі заходи по житлових будинках, якими опікуються ЖЕКи , а, отже, фактично ОСББ залишаються з епідемією коронавірусу сам-на-сам. Тож, за участі броварських депутатів фракції «ЄС», визначені списки ОСББ, які отримають таку допомогу.

Наразі вирішується також питання забезпечення санітарними засобами Броварського районного відділу ГУ ДСНС України (пожежної частини) та Броварського відділ ГУ Національної поліції.

Фасування та розповсюдження медичних та дезінфікуючих засобів уже розпочато!

Адреса Штабу: м. Бровари, вул. Київська, 290 а

Контактний телефон Штабу (з питань отримання допомоги та для всіх, хто бажає стати волонтерами): 0678685065

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*