Києво-Святошинська районна лікарня отримала 100 захисних костюмів від Фонду Порошенка

100 захисних костюмів корейського виробництва та 5 пульсоксиметрів від Фонду Порошенка доставили медикам Центральної районної лікарні Михайло Джамаль, Віталій Воробйов і Олексій Поліщук – волонтери «Європейської Солідарності» Києво-Святошинського району. Також лікарі отримали захисні маски, окуляри та рукавиці від керівника районного осередку Партії Вадима Гедульянова.

 «За невтішною статистикою в Україні кожен п’ятий хворий – медик. Сьогодні важливо підтримати наших лікарів, які стоять на передовій у боротьбі з коронавірусом. Від них залежить життя і здоров’я мільйонів людей. Впевнений, що ці костюми захистять медиків і допоможуть зберегти їхнє здоров’я. Ми дякуємо Фонду Петра Порошенка за постійну підтримку і допомогу», – підкреслив керівник Волонтерського штабу “Європейської Солідарності” Києво-Святошинського району Вадим Гедульянов.

Лікарі були вдячні за надану допомогу, адже такі захисні костюми вкрай важливі для їхньої роботи.

«Завдяки волонтерам і небайдужим людям ми забезпечені необхідними засобами захисту. Ці костюми дуже важливі для якісної роботи, адже лише при наявності засобів захисту ми збережемо себе для людей, для наших хворих», – зазначив завідувач терапевтичним відділенням Микола Цимбалюк.

Подякував від імені медичних працівників за передані костюми й заступник головного лікаря з медичного обслуговування ЦРЛ Олексій Зубко.

 «Від імені медиків Києво-Святошинської районної лікарні, дякую за допомогу Фонду Петра Порошенка. Передані захисні костюми вкрай необхідні для безпечної роботи лікарів та всього медичного персоналу», – підкреслив Олексій Зубко.

Медикам Києво-Святошинської районної лікарні передали:✅ 100 захисних костюмів для медиків і від Фонд Порошенка.✅ Маски, окуляри і рукавиці від Вадим Гедульянов.

Publiée par Європейська Солідарність – Києво-Святошинський район sur Jeudi 21 mai 2020

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*