25 квітня у Київській області буде проходити весняна загальнообласна толока «Чиста Київщина – приклад для інших»

25 квітня в столичному регіоні пройде весняна загальнообласна толока «Чиста Київщина – приклад для інших». Ініціатором акції виступила Київська територіальна організація партії «Блок Петра Порошенко «Солідарність».

Ціль заходу – навести чистоту і порядок в нашому спільному домі: прибрати й озеленити території, висадити дерева, кущі та квіти, ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища, доглянути території поблизу пам’ятників, меморіальних комплексів, кладовищ, могил воїнів Другої світової війни та борців за незалежність України. Також очистити від сміття береги річок та водоймищ, прибудинкові двори, місця масового відпочинку.

Прагнення до чистоти є ознакою європейськості, тож Київська територіальна організація партії «Блок Петра Порошенко «Солідарність» звертається до керівників організацій, підприємств, установ і навчальних закладів, до голів органів виконавчої влади та самоврядування та й просто до всіх жителів області з пропозицією підтримати цю традиційну весняну акцію. Сподіваємось, що в цей день і старі, і малі зроблять свій внесок в нашу спільну справу – змінювати життя на краще.