Понад 2000 мешканців Київської області взяли участь у весняній толоці

Київська територіальна організація партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенко» провела загальнообласну акцію «Чиста Київщина – приклад для інших»

«Наше життя значною мірою залежить від того, що нас оточує. І якщо ми дійсно прагнемо стати повноправною частиною європейської спільноти, то мусимо ретельно дбати про навколишнє середовище. Адже прагнення до чистоти є однією з ознак європейської людини», – зазначив перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе. За ініціативою очолюваної ним Київської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенко» минулої суботи в усій області пройшла весняна акція «Чиста Київщина – приклад для інших». Метою акції стало наведення чистоти і порядку в нашому спільному домі.

Фото 4

Фото 3

В усіх 25 районах Київщини та 12 містах обласного значення сотні активістів збиралися просто неба, щоб спільними зусиллями змінити навколишнє середовище на краще. Роботи було багато, втім всі, хто долучився до толоки, працювали не покладаючи рук. Загалом по області, прибравши близько півтори тонни сміття, позбулися декількох десятків несанкціонованих сміттєзвалищ, висадили понад 800 дерев, а також кущі та квіти, ушляхетнили території поблизу пам’ятників, меморіальних комплексів, кладовищ, могил воїнів Другої світової війни та борців за незалежність України. Також, очистили береги 20 водойм, прибудинкові території, місця масового відпочинку.

Фото 1

Акцію підтримали численні організації, підприємства, установи та навчальні заклади, голови органів виконавчої влади і самоврядування та й просто пересічні громадяни. Адже тільки разом ми зможемо дійсно щось змінити.