В Броварах провели правовий семінар для громадян

В рамках реалізації проекту «STOP Корупції у Київській області» та програми «Правовий порадник», започаткованих і впроваджених спільними зусиллями КОДА та партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», вчора, 22 квітня 2015 року, в Броварах відбувся відкритий семінар для громадян. Цей захід мав на меті дати людям чітке розуміння специфіки та нюансів дозвільних та погоджувальних процедур, які проводять Держреєстр, Держархбудінспекція, Держземагентство та районні управління архітектури і містобудування.

В заході взяли участь координатор проекту «STOP корупції у Київській області» Тарас Лилик, голова місцевої організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у Броварському районі Юрій Плакся, начальник юридичного відділу Держземагентства у Київській області Ірина Степаненко, представник главку теруправління юстиції у Київській області Семен Кривонос і заступник директора департаменту ДАБІ у Київській області Наталія Чекомасова. Також були присутні численні представники сільських і селищних рад, місцевих правоохоронних органів, прокуратури й активісти громадських організацій.

1234

Нагадавши, що Україна наразі є однією з найкорумпованіших країн світу, Тарас Лілик презентував усім присутнім детальний покроковий план боротьби з корупцією на Київщині. Власне, подолання правової необізнаності населення також є частиною озвученого плану. На цьому під час проведення відкритої дискусійної панелі тиждень тому в столичному Українському домі наголосив перший заступник голови Київської облдержадміністрації Лев Парцхаладзе. Він зазначив, що відтепер подібні заходи в області проводитимуться регулярно. Окрім того, територіальна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» в Київській області започаткувала юридичні приймальні, де фахові правники-волонтери надають громадянам безкоштовні консультації з будь-яких нагальних питань. Наразі діє вже понад 20 таких приймалень, а згодом їх буде 37.