У Білій Церкві відбувся роз’яснювальний семінар для громадян

В рамках проекту «STOP Корупції у Київській області» та партійної програми «Правовий порадник» громадян ознайомили з тонкощами дозвільно-погоджувальних процедур

У вівторок, 28 квітня 2015 року, в Білій Церкві відбувся відкритий правовий семінар для населення. За ініціативою очолюваної Левом Парцхаладзе Київської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» та за активної підтримки столичної облдержадміністрації білоцерківцям роз’яснювали всі нюанси і тонкощі дозвільних та погоджувальних процедур у будівництві, земельних питаннях та відносно реєстрації прав власності.

IMG_5480

Семінар проводився в приміщенні Київської обласної торгово-промислової палати, де просто яблуку ніде було впасти. Окрім великої кількості пересічних громадян на семінар зібрались керівники та представники всіх «життєво важливих» місцевих органів – райдержадміністрації, податкової інспекції, пожежної служби, силових структур, пенсійного фонду, міграційної служби, центру зайнятості, всіх без виключення дозвільно-погоджувальних установ тощо. І це свідчить про те, що держчиновники нарешті повертаються обличчям до людей.

IMG_5492

На початку заходу до його численних учасників звернулися уповноважений представник Київської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Геннадій Джегур та голова Білоцерківської райдержадміністрації Вадим Маршалок. Вони наголосили, як важливо спільними зусиллями викорінювати корупцію в кожному окремо взятому районі, адже тільки так можна подолати її в межах всієї країни. І саме через корупцію люди витрачають стільки сил і часу, оформлюючи документи дозвільно-погоджувального характеру.

IMG_5559

Координатор проекту «СТОП Корупції у Київській області» Тарас Лилик ознайомив присутніх з ходом реалізації проекту та закликав їх активно долучатися до боротьби зі зловживаннями держчиновників і представників влади. А голова антикорупційного комітету Майдану Олексій Ісаєв наголосив на незворотності ідей і досягнень Революції Гідності та пообіцяв свою допомогу кожному українському громадянину, який долучиться до викорінення корупції та хабарництва.

Семен Кривонос, представник головного територіального управління юстиції у Київській області, розповів про пілотні проекти у держреєстрації, що їх вже починають втілювати на Київщині. Заступник же директора департаменту Держархбудінспекції у Київській області Наталія Чекомасова та очільник Білоцерківського міськвідділу Держземагентства Юрій Савчук розлого пояснили сам алгоритм і установлені законодавством терміни отримання дозвільних документів.

У ході семінару громадяни остаточно усвідомили, які послуги мають надавати населенню Держархбудінспекція, Держземагентство, Держреєстр у Київській області та районні управління архітектури і містобудування. Наприкінці ж всі, хто прийшов на цю зустріч з надією вирішити свої нагальні проблеми, отримали змогу поспілкуватися з організаторами семінару та представниками відповідних державних установ.