В Броварах провели чемпіонат Київщини з рукопашного бою серед юнаків та дівчат

В спортивній залі броварської загальноосвітньої школи №6 зібралась сотня найкращих юних «бійців» з багатьох міст Київської області – Броварів, Білої Церкви, Бучі, Ірпеня, Обухова тощо. Зібрались для участі в обласній першості з рукопашного бою серед юнаків та дівчат.

IMG_0105

Перед змаганнями спортсменів привітали гості чемпіонату – Почесний президент СК «Сокіл», депутат Броварської міськради, голова районної організації Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Юрій Плакся та Владислав Лезнер – представник молоді, яка тісно співпрацює з місцевою організацією партії. Також бойовий дух спортсменів підтримали віце-президент федерації рукопашного бою України Олександр Гартвіч, президент Київської обласної федерації цього виду спорту Сергій Чмут і директор школи, на базі якої проводилося змагання, Людмила Теплюк.

IMG_0547

Бровари представляли 12 маленьких «соколят», вага яких не перевищує 30 кілограмів. Втім їхня боротьба була дуже напруженою. У фіналі зустрілися Влад Виндюк і Данило Голубєв. Сили суперників були рівними, тому задля визначення сильнішого головному судді турніру Валентину Кирилюку з Білої Церкви довелось призначити додатковий час. Врешті-решт перемога дісталась Голубєву. Ще один броварчанин, Богдан Гармата, завоював «бронзу».
Не менш захоплюючими та напруженими були і змагання дівчат. Маленькі красуні попри свою тендітність відчайдушно намагались перемогти супротивниць. Спостерігати за ним було надзвичайно цікаво.
За результатами чемпіонату сформують збірну Київщини, яка представлятиме область на чемпіонаті України.