На Київщині привітали ветеранів Другої світової війни

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни в мальовничому селі Нові Петрівці вшанували колишніх фронтовиків, які мешкають в Київській області.

Напередодні світлого Дня Перемоги за ініціативою Київської територіальної організації та Молодіжного блоку партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» в Нові Петрівці з усієї області зібрали ветеранів Другої світової війни. З кожним роком цих людей стає все менше, і сьогодні на Київщині їх залишилось близько півтора тисяч, і вже далеко не в кожного з них є сили та здоров’я покидати рідні домівки. Втім 350 уславлених ветеранів такі сили в собі сьогодні знайшли.

image-23b39355b8fe0e37b2cb0d9ac312db07e578a566011db9bfd534102db56718e8-V

Всього ж в приміщенні Національного музею-заповіднику “Битва за Київ у 1943 році” зібралось з півтисячі людей. Окрім головних героїв цієї події – самих ветеранів, були присутні також їхні нащадки – воїни-інтернаціоналісти і учасники АТО. Висловити ветеранам слова подяки за ту важливу Перемогу, яку вони здобули в травні 1945 року, приїхав голова столичної обладміністрації Володимир Шандра.

Привітання очільника Київської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» та першого зама голови КОДА Лева Парцхаладзе зачитала його партійний заступник Алла Шкуро: «Низький уклін вам за подвиги в роки війни, пам’ять про них назавжди залишиться в серцях багатьох поколінь. Вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги… У нашій пам’яті назавжди залишиться ваш урок честі й слави, героїзму й самопожертви, патріотизму й вірності державі…»

 Після цієї щирої промови найактивнішим ветеранам вручили пам’ятні подарунки від партії – мобільні телефони, вітальні листівки та новітній символ Перемоги – виготовлені вручну червоні маківки, які відразу «зайняли місце» поруч з бойовими нагородами – орденами й медалями.

image-be9c69e49e6c8c4bd7eb4d35015e3b99fea8d2c28fba24b4a2cbc3a9c5bc08b2-V

Здоров’я, оптимізму й активного довголіття воїнам-ветеранам бажали всі присутні. Особливо зворушливо це лунало з вуст «афганців» та учасників АТО, які сьогодні теж змушені знову боронити нашу землю та гинути за її свободу і незалежність. А після привітань і побажань на колишніх фронтовиків чекав урочистий концерт на їхню честь і справжня солдатська каша з традиційними фронтовими 100 грамами.