У БІЛІЙ ЦЕРКВІ ВІДКРИЛИ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ ВОЇНУ, ЗАГИБЛОМУ В АТО

8 травня у Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 урочисто відкрили меморіальну дошку воїну, загиблому в АТО, старшому солдату 95-ї аеромобільної бригади Сергію Чопу. 

На урочистостях з нагоди відкриття меморіальної дошки були присутні міський голова Василь Савчук, заступник міського голови, член Київської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Геннадій Джегур, учні та вчителі школи, рідні та друзі загиблого, його бойові побратими.

IMG_5947

Сергій Чоп уцілів, переживши пекло афганської війни. Його не вразили кулі снайперів під час Революції гідності. Білоцерківець віддав своє життя, захищаючи незалежність та цілісність України під час проведення АТО на Сході нашої держави. Механік-водій БТР 95 аеромобільної бригади Сергій Миколайович Чоп героїчно загинув під час мінометного обстрілу в районі с. Піски неподалік від Донецького аеропорту, не доживши до свого 46-річчя буквально кілька днів.

IMG_5951

Білоцерківці попрощалися зі своїм славетним земляком 11 грудня 2014 року. А 8 травня, у День пам’яті та примирення з нагоди перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни, на стіні його рідної школи було відкрито меморіальну дошку в пам’ять про героїчного сина України.