Київщина провела європейські вихідні

16 травня Київщина разом з усією Україною гучно відсвяткувала День Європи. Відзначили це свято у містах та районах на різний лад. Так, у Боярці День Європи провели на спортивному полі, організувавши чемпіонат з футболу.

DSC_0039

DSC_0047

DSC_0053

У Броварах молоді активісти місцевого осередку Партії “Солідарність” – Блок Петра Порошенка” цей день провели на велопрогулянці. Компанію молодим політикам склали місцеві жителі. З плакатами та партійною символікою всі разом проїхались містом, у такий спосіб наголошуючи на важливості європейського вибору для України.

DSC_0747

 

DSC_0696

Представники партійного осередку в Таращанському районі вийшли на акцію під символічною назвою «Київщина – це Європа». Такі ж промовисті лозунги прикрасили автобуси на автостанції в Кагарлику. Ідею флешмобу радо підтримали й у Білій Церкві. Там юні мешканці представили місто на обласному дитячому фольклорно-етнографічному фестивалі “Весна у “Київській Русі”.

За словами заступника міського голови Білої Церкви, уповноваженого представника Київської територіальної організації партії “Солідарність” – Блок Петра Порошенка” Геннадія Джегура, «участь молоді у подібних акціях є надзвичайно важливою, адже саме їм, нашим дітям, будувати майбутню європейську Україну».

IMG_6130

Традицію святкувати День Європи Україна підхопила у 2003 році. Утім за останній рік це свято набуло особливого сенсу, оскільки занадто високою ціною – тисячами людських життів – платять українці за своє прагнення стати повноправними членами великої європейської родини.