Київщина відсвяткувала День Конституції та День молоді

Київська область відзначила День Конституції та День молоді. З нагоди свята жителі регіону вивчали головний закон країни та згадували про свої громадянські права.

Додаток 3. Броварський район. 20150628_175542

У Броварському районі на центральній площі партійці розмістили брендований намет. Звідти прихильники політсили роздавали примірники Конституції та нагадували перехожим, що кожен має знати свої права та обов’язки. Окрім того голова Броварської районного осередку партії Юрій Плакся разом із членами організації Віталієм Левковичем, Владиславом Лезнером та Володимиром Павленком поспілкувались з жителями села Требухів та відповіли на нагальні питання селян. До розмови ретельно підготувались – напередодні Дня Конституції провели соціологічне опитування. Завдяки цьому люди мали змогу висловити своє бачення щодо основних проблем села, району та країни в цілому. «У результаті опитування ми з’ясували, понад усе людей непокоїть, що влада не враховує права громадян, а відтак грубо порушує їхні конституційні права» – зазначили партійці.

Додаток 1. Броварський район. 10584077_921660417875263_5614383445241550591_n

У Броварах з нагоди Дня Конституції провели міні-диспут на тему: «Стати людиною, бути людиною, разом з народом твоїм, Україною». А щоб містяни з дитинства знали усе про державу, партійці презентували міській дитячій бібліотеці шкільну літературу та інформаційні плакати про Конституцію України, прапор, герб та гімн.Додаток 2. Бровари. 20150626_133525

У Сквирі свята відзначили на Ювілейній площі біля пам’ятника Великого Кобзаря. Святкування почали із виконання гімну. «Ще не вмерла України» заспівав хоровий колектив районного Будинку культури. Городян вітали мер міста та голова Сквирської районної ради. Активній молоді посадовці вручали грамоти і подарунки ( фотоальбоми і квіти) від Сквирської районної адміністрації та партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка».

В Ірпені партійці встановили брендований намет, перехожих вітали зі святом, вручали їм примірники головного закону країни, повітряні кульки патріотичних кольорів та свіжий випуск партійної газети.

Додаток 4. Ірпінь. 7

У Білій Церкві 28 червня у центрі міста провели акцію “Знай свої права та обов’язки”. Партійні активісти та прихильники політсили роздавали молоді (а на прохання – і людям середнього віку) примірники Конституції України разом з візитівками Білоцерківської міської організації партії. За день роздали 100 примірників. Подбали представники партійного осередку і про фізичне виховання молоді. Білоцерківська міська організація партії виступила головним спонсором двох спортивно-масових заходів – змагань зі стрітболу та воркауту. Переможці отримали партійні грамоти і призи з рук голови організації Геннадія Джегура.Біла Церква. IMG_7308

«Глибоко символічним є те, що ці два свята випадають на один день. Адже Основний Закон нашої держави визнаний одним із найдосконаліших у світі. Та в силу певних об’єктивних чи суб’єктивних обставин не всі статті Конституції реалізуються повною мірою. Тому саме нашій українській молоді потрібно змінити країну так, щоб повною мірою запрацювали всі положення Основного Закону!» – зазначив керівник Білоцерківського осередку партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка» Геннадій Джегур.