Школярі з Броварського району взяли участь у змаганнях з пішого туризму «ЄвроКарпати-2015»

Учні з Броварщини взяли участь у змаганнях за Кубок України серед юнаків з пішого туризму «ЄвроКарпати-2015». Усебічну підтримку спортсменів взяли на себе представники Броварської районної організації партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка» та особисто голова осередку Юрій Плакся.???????????????????????????????

Випробування пройшли поблизу села Оріховиця Ужгородського району Закарпатської області.

Серед учасників школярі 2001 – 2003 років народження – юні спортсмени з Волині, Запорізької, Донецької, Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Закарпатської, Київської областей та міста Києва.

Команду Київщини представляли вихованці гуртків «Спортивний туризм» Броварського районного центру туризму, а саме – школярі Шевченківської та Требухівської ЗОШ I-III ст.

100_1391

Програма турніру була насиченою. Окрім фізичної підготовки, змагання передбачали вміння користуватися картою і компасом, а також основні навички з орієнтування на місцевості. На особисто-командній першості на дистанції «Смуга перешкод» команда Броварського районного центру туризму була третьою, на дистанції «Командна смуга перешкод» – другою. У завершальний третій день відбулися змагання на довгій комплексній дистанції «Крос-похід». Перемогу на цій дистанції протяжністю у 5 кілометрів здобула команда Броварського районного центру туризму. За результатами трьох днів команда з вихованців Броварського районного центру туризму посіла друге місце.