Юрій Плакся: «Потрібно прискорити темпи реформування прокуратури, інших органів правопорядку та судової гілки влади»

На Київщини затримали прокурора-наркоторговця. Команда заступника голови Генпрокуратури Давіда Сакварелідзе та Віталія Касько спільно зі спецпідрозділом СБУ викрили співробітника прокуратури Київщини, який торгував наркотиками.

Прокурора-дилера затримали під час чергового шахер-махеру, повідомляють у Центрі протидії корупції.

«Затримали на місці злочину, під час продажу чергової порції наркотичних засобів. Це-частина 3 статті 307 «збут наркотичних засобів в особливо великих розмірах. Наразі триває обшук», – повідомив заступник Генерального прокурора України Віталій Касько.

Згідно з Кримінальним кодексом України, затриманому загрожує від 9 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

“Потрібно прискорити темпи реформування прокуратури, інших органів правопорядку та судової гілки влади. Для цього потрібно провести їх очищення від тих посадових осіб, які використовують своє службове становище для власного збагачення та застосування до них реального покарання, що поверне їм довіру громадян України та зробить їх роботу більш ефективною”, упевнений голова Броварської районної організації партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка» Юрій Плакся.

Партієць нагадав, що в області працює ініціатива «Стоп корупції у Київській області» — це спільний проект Київської обласної державної адміністрації, громадських організацій і партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка». Ініціатива започаткована за підтримки першого заступника голови КОДА Льва Парцхаладзе.

Активісти проекту отримують від громадян інформацію про факти та прояви корупції, а в подальшому проводять журналістські розслідування.

Повідомлення про свавілля чиновників приймають за телефоном гарячої лінії (044)5780004, за електронною адресою povidom@stopcor.kiev.ua, а також через форму зворотного зв’язку на сайті http://stopcor.kiev.ua.