Партійці з Києво-Святошинського району продовжують втілювати у життя проект «Здорові діти»

Команда партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка» у Києво-Святошинському районі завітала до поліклініки радіаційного реєстру і консультативної допомоги дітям на проспекті Перемоги в Києві. Цього разу – з подарунками – бланками для заповнення результатів медичного обстеження. Раніше лікарі звернулась до заступника голови партійної організації у Києво-Святошинському районі Олексія Нестеренка з проханням про допомогу в придбанні медичної документації для належного проведення різного роду обстежень.

IMG_20150827_091223

За ініціативи Олексія Нестеренка та за підтримки партійних активістів в районі працює проект «Здорові діти». Він розрахований для дітей з родин вимушених переселенців та дітей учасників АТО. Основною метою ініціативи є проходження комплексного медичного обстеження задля перевірки стану здоров’я та вчасної протидії виявленим відхиленням від норми.

«На сьогоднішній день в Києво-Святошинському районі проживає близько 3,5 тисяч дітей, які мають статус переселенця або дитини учасника АТО. До кожної дитини застосовується індивідуальний підхід, а після комплексного обстеження в цій лікарні буде надана вся необхідна допомога», зазначає куратор проекту від району Олексій Нестеренко.

image-35ef204e3659d8bdbbfd9f0e55569b089a54cd18694ae515603c7af5fce4d030-V

«Я не змогла відмовити в допомозі з реалізацією проекту. Адже сама вирішила стати лікарем через медичну недбалість, яка залишила тяжкий відбиток в моїй долі та житті родини», зазначає завідуюча поліклінікою, Заслужений лікар України Жанна Усатенко.

На сьогоднішній день безкоштовне обстеження у поліклініці пройшли діти-переселенці, які проживають в Вишневому та Боярці. В інших населених пунктах Києво-Святошинського району ведеться робота у цьому напрямку. І найближчим часом всі діти отримають комплексний медичний огляд.

Для нормальних умов проходження обстеження партійці організовують дітям проїзд комфортабельним автобусом (автомобілем) до лікарні та назад. Такі поїздки будуть здійснюватись на регулярній основі – допоки буде в цьому потреба. Усім батькам, які бажають, щоб їхні діти пройшли такий медичний огляд, партійці закликають звертатись до місцевої громадської приймальні партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка».