Києво-Святошинська організація партії забезпечила спец формою вогнеборців з Вишневого

Представники районної організації партії передали 20 комплектів спеціальної захисної форми вогнеборцям з пожежної частини у Вишневому. Ці обладунки можуть витримати температуру до 180 градусів упродовж 10 хвилин.

«Людське життя – найцінніша в світі річ. Дякуємо, що бережете його нам. В свою чергу хочу подарувати і вам захист у вигляді цих комплектів пожежної форми», – зазначив голова Києво-Святошинської організації партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка» Олександр Тигов, під час вручення форми.

Партійців спонукав на допомогу трагічний інцидент, який сколихнув Київщину цього літа – горіння нафтобази під містом Васильків. Невтішний результат – загибель рятувальників, які мали недостатньо витривалі в плані температурного нагрівання костюми.

Раніше Києво-Святошинський районний осередок партії уже надав допомогу пожежним. Так, у минулому році, за сприяння голови районного штабу Олександра Тигова 25-та самостійна державна пожежна частина у місті Вишневе отримала новий автомобіль для швидкого та комфортного доїзду до місця надзвичайних ситуацій.