Партія “Блок Петра Порошенка Солідарність” іде на місцеві вибори 25 жовтня

Про це представники політичної сили оголосили під час третього етапу ХІІ позачергового з’їзду. За словами лідерів БПП головна мета партії нині  – зберегти та захистити Україну від зовнішнього ворога та зрадників з середини, серед яких олігархи, популісти та псевдопатріоти. Представники цих груп розхитують та дестабілізують ситуацію в країні і грають на руку Кремлю.

Тому “Блок Петра Порошенка Солідарність” згуртував довкола себе волонтерів, реформаторів та відповідальних лідерів. Так до роботи з’їзду долучились голова Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука, голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі та голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль.

“Сьогодні є дві України, перша з олігархів, популістів та противників проведення реформ, друга – країна Небесної сотні та героїв-захисників. Саме до цієї країни прикута увага усього світу, саме для неї передбачена довіра та підтримка. І за неї варто боротися”, зазначив під час виступу Міхеїл Саакашвілі.

“Місцеві вибори, завдяки роботі партії БПП у парламенті, пройдуть за відкритими списками. Такі зміни до виборчого законодавства не пропустять до влади у містах ворогів, зрадників та популістів, у яких на меті не реформи, а власні інтереси та амбіції. Ці супостати програли демократичним політсилам, а тепер намагаються взяти реванш на місцевих виборах”, зазначив керівник парламентської фракції “Блок Петра Порошенка” Юрій Луценко.

Окрім того Юрій Луценко наголосив, що партія не претендує на монополію влади. Проте, прагне до втілення та продовження реформ, які вже започатковані, націлені на єдність та важку працю, щоб зберегти та відновити Україну.

Партія оголосила, що основним критерієм відбору кандидата від політсили у місцеві органи влади є готовність взяти на себе відповідальність за розвиток громади та майбутнє країни.