Відбулась виїзна приймальня у Гатному Києво-Святошинського району

Сьогодні у селі Гатне Києво-Святошинського району відбулась виїзна зустріч першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе з місцевими жителями.

IMG_4819 (1)

На прийомі традиційно були підняті найнагальніші питання населеного пункту та зроблені перші дії на шляху до їх вирішення. «Найбільша проблема всіх районів, що прилягають до столиці – це земля. Під забудову йдуть ліси, пойми водойм, берега озер та річок. Будь-яка ділянка землі може стати майданчиком для будівництва: п’ятиповерховий будинок там, де дозвіл виданий на приватне будівництво, житлова забудова навколо колектору, паркан посеред лісу. Це будні Гатного та його жителів. І це неприпустимо», – наголосив у своєму зверненні до громадян Лев Парцхаладзе.

IMG_4824

На зустрічі було обговорено питання будівництва нового дитячого садочка (його проект вже розроблений), а також питання заміни вікон та утеплення стін у місцевій школі. «Частину коштів можна отримати вже сьогодні, якщо буде відповідне рішення депутатів Києво-Святошинської ради», – прокоментував ситуацію перший заступник голови КОДА.

IMG_4959

Також у Гатному існує невирішене питання щодо реєстраційної служби: після введення «єдиного вікна» подачі та реєстрації документів у Києво-Святошинському районі в якості експерименту, жителі Гатного вимушені їздити у сусідні села, аби владнати всі свої справи з документацією.

За результатами зустрічі у Гатному було прийнято рішення активізувати роботу громадської приймальні, де мешканці села могли би отримати правову допомогу, а також була створена робоча група щодо основних земельних питань села. У її склад увійшли представники громадськості, місцевої влади, Києво-Святошинської РДА та співробітники КОДА.