Звіт фракції БПП «Солідарність» Ірпінської міської ради: 100 днів роботи

Вже більше як три місяці фракція БПП «Солідарність» працює в Ірпінській міській раді. Фракція налічує п’ятеро депутатів. Це сила, тим більше, що колектив наш поєднує у собі молоду енергійність і зрілий досвід.

Наші депутати взяли на себе декілька стратегічних напрямків роботи. Так, голова фракції БПП «Солідарність» Марія Шевченко є головою Комісії з питань виявлення та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та інформаційної політики. Депутат від БПП Володимир Захлюпаний – голова Комісії з питань освіти, науки, молоді, спорту, фізичної культури. У цій комісії також працює Ігор Ковтун. Членом Комісії з питань соціального захисту населення, медицини, наслідків аварії на ЧАЕС та питань АТО є депутат Юрій Миронюк, а депутат Аркадій Кобринець працює у Комісії з питань бюджету, фінансів, цін та ціноутворення

 

100 днів роботи – добрий привід відзвітувати перед ірпінчанами про те, що вже вдалося зробити, і про те, що буде зроблено найближчим часом.

 

Благоустрій міста

 Благоустрій – один з пріоритетів у нашій роботі. Біля провулку Північного, за РЕС, було звалище, на яке роками нарікали місцеві мешканці. Нещодавно його ліквідували. Це стало можливим завдяки депутатському запиту.

Завдяки тому, що наша команда ефективно використовує такий важливий інструмент як депутатський запит, ми ініціювали прибирання великої та небезпечної ями на розі вулиць Тургенівської та Університетської.

Щодо ще декількох проблем благоустрою нині ведеться активна робота. Так, мешканці вулиці Північної поскаржилися на те, що машини їздять вулицею з небезпечною швидкістю. І завдяки депутатському запиту з місцевого бюджету буде профінансовано встановлення запобіжника.

На вулиці Молодіжній теж є проблема: стічні води регулярно підтоплюють підвали у помешканнях, і мешканці будинків звернулися з проханням зробити дренажний отвір для відводу стоків. Нині вже розробляється інженерна документація для проведення цих робіт.

Є ще два проекти, що будуть реалізовані навесні. Перший – облаштування скверу на розі вулиць Північної та Університетської для того, аби захистити мешканців прилеглих будинків від пилу та вихлопів. Другий – буде полагоджено вулицю Університетську в районі Податкової Академії. Досить давно там було вкрадено решітки зливостоків, і це створювало небезпечні ситуації для транспорту і пішоходів.

Проблема у тому, що за цей шлях відповідає Облавтодор. Але завдяки наполегливості депутатів фракції БПП «Солідарність» цей пункт було внесено до місцевого бюджету, і, коли зійде сніг, вулицю буде полагоджено.

Вирішення проблем закладів освіти

Ірпінська фракція БПП «Солідарність» заручилася підтримкою однопартійців з Київської обласної ради, і завдяки цьому було виділено державні кошти на утеплення та енергозбереження будинку Ірпінської ЗОШ №3 по вул. Северинівській, 129а.

Але не все, що заплановано, поки вдалося зробити. Так, ми з власної ініціативи зробили депутатський запит щодо Ірпінського гуманітарного ліцею у селищі Коцюбинське (колишня ЗОШ №6). Учні цього навчального закладу і досі користуються вбиральнею, що розташована на вулиці. Нам відповіли, що заклад не має відношення до міста. Поки що ця ситуація лишається невирішеною, та ми не будемо полишати це питання.

Ми ініціювали виділення з місцевого бюджету коштів на доплати освітянам – заступникам директорів шкіл, вчителям і технічним працівникам навчальних закладів (які, на жаль, досі отримують мізерну зарплатню). І це має бути зроблено не лише по місту, а й в усьому Ірпінському регіоні.

Виготовлено також ескізний проект внутрішньої реконструкції початкової школи №16 у смт. Гостомель. Паралельно, до Ірпінської міської ради відправлено депутатське звернення щодо виділення бюджетних коштів для ремонту навчального закладу.

Допомога людям

У зоні нашої уваги – і проблеми окремих людей. Так, до нас звернулася мати хлопчика, хворого на важку форму гемофілії. Щоб вижити, дитині потрібен спеціальний препарат «Імунін 600 МЕ». Він досить дорогий, до того ж, він не продається у звичайних аптеках. Ми зробили депутатський запит щодо забезпечення хворого хлопчика ліками, а поки що закупили певну кількість препарату за рахунок особистих коштів мера міста і грошей, що було виділено з бюджету міста. Та головне – нам вдалося звернути увагу депутатів Верховної Ради на вкрай скрутне становище з ліками для хворих на гемофілію, адже ці проблеми мають вирішуватися на державному рівні.

Історія хлопчика, хворого на гемофілію – лише один випадок. Насправді ми кожного дня стикаємося с проблемами людей, може не такими болючими, але дуже важливими.

Так, прийнявши до уваги депутатський запит, сесія Ірпінської міської ради своїм рішенням повністю звільнила учасників АТО від податку на нерухомість.

Антикорупційна діяльність

Від імені комісії з питань виявлення та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та інформаційної політики ми запропонували Міськраді внести до порядку денного питання щодо звернення до керівників Ірпінського міського відділу поліції та прокуратури міста про надання щорічного звіту, аналітичних та статистичних даних щодо криміногенної ситуації у місті, незаконних забудов і окремо до прокуратури – щодо розслідування корупційних справ.

 …Наостанок цікавий факт: до молодого депутата від БПП «Солідарність» Ігоря Ковтуна звернулася пенсіонерка з проханням допомогти їй скласти акт на субсидію. Коли це було зроблено, жінка поцікавилася… скільки це їй буде коштувати: «Мені сказали, що така депутатська послуга коштує 200 гривень».

Так от: ми вирішуємо проблеми наших виборців не за гроші, а тому, що ми – такі самі мешканці Ірпеня, теж хочемо, аби у нашому місті добре жилося. І надалі будемо робити для цього усе можливе.

Ми завжди готові отримувати доручення виборців, працювати над їхнім виконанням і звітувати громаді про виконану роботу.