Лев Парцхаладзе провів зустріч з європейськими інвесторами

Як зробити одну з найвагоміших галузей сільського господарства більш конкурентною, вигідною та розвиваючою, обговорили на зустрічі перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе та представники німецької компанії «WEDA» – виконавчим директором Францем Фарнгорсом, регіональним керівником підприємства в Україні Йоханом Ехамом, директором в Україні Костянтином Савчин.

Сьогодні компанія «WEDA» є лідером на світовому ринку у сфері рідкої годівлі для худоби. Також спеціалісти продукують професійне обладнання для утримання свиней, обладнання для мікроклімату, системи очищення, виготовлені з врахуванням останніх європейських технологій. «Ми хочемо, аби такі інновації мали змогу розвиватися і в Україні, зростали робочі місця для українських фермерів та промисловців. Особливо, це стосується малого та середнього бізнесу. У Європі ми запустили не один проект, тому маємо достатньо досвіду в цьому. Наша компанія не тільки допомагає фермерам розвивати своє господарство, але і всіляко підтримує їх надалі», – зазначив виконавчий директор компанії Франц Варнхорст, обговорюючи перспективи можливого співробітництва із Київською областю.

«Думаю, що нашим фермерам буде корисно перейняти новий європейський досвід, а ті промисловці, які тільки планують займатися розведенням, приєднаються та будуть розвивати сільське господарство на Київщині вже за новими технологіями. Зі сторони облдержадміністрації ми готові всіляко підтримувати та співпрацювати з компанією «WEDA» – проводити навчальні семінари для фермерів, максимально інформувати промисловців про методи роботи компанії WEDA та її можливості», – підсумував Лев Парцхаладзе.