МИ ПРАЦЮЄМО НАД РОЗВИТКОМ ШКІЛЬНОЇ МЕРЕЖІ ОСВІТИ – ЛЕВ ПАРЦХАЛАДЗЕ

За підсумками 2015 року Київщина не тільки стала лідером серед інших областей України із введення в експлуатацію житла, обігнавши навіть Київ, а й отримала гілку першості за кількістю створених у регіоні місць у дитячих навчальних закладах.

«За минулий рік у дитячих садках області було додатково створено 1290 місць. Це у декілька разів більше за позаминулий рік. Ми працюємо над розвитком шкільної мережі освіти. У вересні цього року було відкрито дві нові комунальні школи у Києво-Святошинському районі та Броварах», – розповів перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе.

Також він зазначив, що у 2015 році паралельно розширювалася мережа приватних загальноосвітніх навчальних закладів. Минулого року почали працювати 4 приватні заклади освіти. Вони відкрилися у Броварах, Бучі та Києво-Святошинському районі. «Робимо все можливе, аби наші діти навчалися в належних умовах та отримували якісну освіту. Кількість дітей у садках та школах регіону останнім часом значно поповнилася – у нас навчається багато дітей-переселенців.

Для нас це ще більша відповідальність та ще більший стимул розширювати освітню мережу та її вдосконалювати», – підсумував Парцхаладзе.