На Кагарличчині відзначили 203-ю річницю від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

9 березня у місті Кагарлик відбувся урочистий захід у рамках святкування 203-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Традиційно партійні активісти та місцеві депутати від «Солідарності» разом з жителями району зібралися біля погруддя Великому Кобзареві, щоб віддати шану світочу українського народу.

Серед інших перед присутніми виступили представники депутатського корпусу «Солідарності» у місцевих радах. У вінок Кобзареві яскраво вплелися художні виступи школярів – переможців районного конкурсу на краще виконання творів Тараса Григоровича Шевченка.

175569315_big

Здавна Шевченкове слово закликало людей до боротьби, було духовною зброєю в найважчу хвилину, навіть, у страшні зимові ночі протистояння на Майдані звучало полум’яне слово Великого Кобзаря. Рядки його поезій залишаються актуальними і сьогодні, коли наші військовослужбовці боронять рідну землю на Сході країни, і кожному близькі до серця слова:

„Борітеся – поборете!

Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая!”