На Білоцерківщині вітали біатлоністку, призерку Всесвітньої Універсіади 2017

На чергову сесію Фурсівської сільської ради, що на Білоцерківщині завітала українська лижниця і біатлоністка, майстер спорту міжнародного класу з біатлону Яна Бондар.

Перед початком засідання місцеві депутати та гості, а саме: голова Білоцерківської райдержадміністрації Геннадій Джегур, начальник відділу молоді та спорту РДА Надія Крилевець, перший тренер спортсменки Галина Бєкєтова, привітали біатлоністку з високими спортивними досягненнями.

Як зазначається на сайті КОДА Яна Бондар є уродженкою Фурсів, починаючи з 2012 року виступає у збірній України з біатлону. У 2013 році вона стала бронзовим призером на Чемпіонаті Європи з біатлону в естафеті 4 × 6 км, а 1 лютого 2014 – бронзовим призером Чемпіонату Європи з біатлону у спринті. Член збірної України на зимових Олімпійських іграх 2014 року. Переможець змішаної естафети на етапі Кубка IBU в німецькому місті Арбер (2016 рік). на ХХVІІІ зимовій Всесвітній Універсіаді-2017 м. Алмати (Казахстан) стала срібним призером у масовому старті на 12,5 км, а також у коронному для себе виді програми – спринті (7,5 км) та бронзовим призером у змішаній естафеті.

Голова районної державної адміністрації Геннадій Джегур побажав міцного здоров’я, подальших успіхів як в спортивній сфері, так і в житті загалом, досягнути Олімпійських вершин та зайняти достойне місце на п’єдесталі Олімпійських ігор.