ІІІ мистецький фестиваль Україно – Польської культури

Голова Києво-Святошинської районної організації Партії «БПП «Солідарність» – Олександр Тигов надав спонсорську допомогу при проведенні заходу, що відбувся 14 травня 2017 року на території Національного музею народної архітектури та побуту України «Пирогів».

ІІІ мистецький фестиваль Україно-Польської культури в організації якого взяли участь дружні громадські організації – Спілки поляків «BEZGRANIC», ГО «Спілка жінок Київщини» та ГО «Рух територіальних громад».

Фестиваль розпочався із українського та польського гімнів, що символізує дружбу наших держав. Далі лунали гучні пісні і запальні танці, виступи фольклорних колективів, етнічних поляків та сучасних українських, також була представлена виставка робіт майстрів гончарства, проводились майстер-класи та розваги, а вкінці на всіх чекав смачний козацький куліш.

Серед гостей мистецького дійства також були представники Консульства Польщі в Україні. Голова Києво-Святошинської районної організації Партії «БПП «Солідарність» – Олександр Тигов з приводу фестивалю сказав: «Україна і Польща – братерські держави, історичні долі яких тісно сплелися та поєдналися. Наші народи мають багато спільного, а часто навіть взаємозалежного і неподільного. Ідея проведення заходу чудова, коли мені запропонували допомогти в організації, то я разом з активом своїх однодумців без вагань погодився. Приємно бачити тут таку велику кількість гостей, не лише українці та поляки, але й туристи-відвідувачі інших країн стали учасниками нашого спільного свята, відкривши для себе багатогранну культуру наших держав».