«Солідарність» Київщини провела конференцію та накреслила плани на майбутнє

7 лютого в місті Київ, вул.Лаврська, 16 у «Відкритому офісі» Партії відбувся другий етап Дев’ятої позачергової Конференції Київської територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» на чолі із її головою, народним депутатом України Ігорем Кононенком. Окрім делегатів з усієї області, які представляють місцеві та районні осередки партії, на конференції були присутні депутати та інші запрошені.

На конференції партійці переобрали склад ради територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Також підбили підсумки діяльності ПАРТІЇ, розпочаті Парламентом та Урядом реформи та окреслили шлях діяльності Київської територіальної організації ПАРТІЇ на 2018 рік.

2018-02-07-18-AE__5234-resized

На фото: Віталій Ярема, Ігор Кононенко, Алла Шкуро

 

«Минулий рік для нашої Партії ознаменувався значними успіхами та досягненнями. У квітні 2017 року для українців знято візовий бар’єр для поїздок до країн Євросоюзу. 1 вересня 2017 року набула чинності Угода про Асоціацію з ЄС, це передбачає політичне зближення та економічну інтеграцію України з Євросоюзом. Це спільні перемоги Президента, Кабміна та Партії.

2017 рік надав старт надважливим для України реформам: медичній, освітній та пенсійній. Медична реформа передбачає підтримку сільської медицини, яка буде фінансуватися значно більше, ніж міська. Цього року заплановано відкриття фельдшерсько-акушерських пунктів в сільській місцевості, хочу відмітити, що вони будуть удосконалені внаслідок нового обладнання та професійних кадрів», – повідомив Ігор Віталійович.

2018-02-07-12-AE__5294-resized

Віталій Ярема

 

Також учасники конференції прийняли до лав Партії Віталія Ярему, та обрали його заступником голови Київської територіальної організації Партії: «Віталій Григорович має великий управлінській досвід, має активну громадянську позицію та приймав активну участь в Революції Гідності. Я бачу Віталія Григоровича на посаді свого заступника в територіальній організації Партії», – сказав народний депутата, голова Київської територіальної організації Партії «БПП «Солідарність» Ігор Кононенко.

На конференції партійці переобрали склад Ради Київської територіальної організації Партії. До оновленої Ради увійшли:

Кононенко Ігор Віталійович – Голова Київської територіальної організації Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;

Ярема Віталій Григорович – з політично – правого спрямування;

Шкуро Алла Миколаївна – керівник Секретаріату  Київської територіальної організації Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;

Нощенко Микола Миколайович – ідеологічно – патріотичне виховання;

Баласинович Наталія Олександрівна – жіноче крило, молодіжне крило;

Грінченко Руслан Михайлович – робота з об’єднаннями громадян (Почесний Голова Громадської ради Київської області).

2018-02-07-25-AE__5240-resized

голосування делегатів

 

Голова Київської територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Кононенко підкреслив важливість активної роботи територіальної організації Партії та місцях, реалізації партійних проектів та комунікації з суспільством щодо проведення надважливих реформ в країні.