За сприяння Віталія Яреми на Переяславщині ремонтують міст

За сприяння Першого заступника Голови Київської територіальної організації Партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” Віталія Яреми у селі Чирське тривають ремонтні роботи моста, що проходить через річку Броварка та з’єднує Переяслав-Хмельницький з селами району.

    Останнім часом ця споруда перебувала в аварійному стані. Земляк переяславчан Віталій Ярема допоміг вирішити актуальну проблему.
    Ремонтні роботи виконує київська будівельна компанія ТОВ «ЄвроПлюсБуд». Станом на 17 жовтня виконано значний об’єм робіт з укріплення конструкції.
IMG-925bac2d498ea193a467feb026152caa-V IMG-a1fa48498bdbd025d350638e9ee6af71-V
    Як повідомив бригадир будівельної компанії ТОВ «ЄвроПлюсБуд» Анар Азізов, укріплено несні плити, завершилися роботи з армування моста, наразі триває підготовка до бетонування споруди. Також будівельники відремонтують бордюрні плити та встановлять нову огорожу.
    Реставрація моста біля Чирського ведеться за сучасними технологіями з використанням хімічних сполук, що не дозволить корозії металу й збереже на довгі роки важливу для регіону споруду.
    Будівельники ТОВ «ЄвроПлюсБуд» завершать роботи наприкінці жовтня, після чого свої роботи розпочнуть дорожні служби, які прокладуть нове асфальтне покриття.