Не більше 60 осіб: через карантин проект «Озеленення Броварів» переноситься

Всеукраїнська акція проекту «Озеленення України» переноситься на час дії карантину, введеного Кабінетом Міністрів. Відповідно, захід у Броварах «Озеленення міста. Тисяча дерев за один день», запланований на 20 березня, відкладається щонайменше до 4 квітня.

Спочатку припущення про те, що всі проекти щодо озеленення міста, заплановані на кінець березня, перенесуться, висловили представники Управління будівництва і ЖКГ та КП «Бровари-Благоустрій». Також у розмові з пресслужбою Броварського міського осередку «Європейської Солідарності» інформацію підтвердив депутат Київської обласної ради від Броварів за списками “ЄС” Олег ІВАНЕНКО. На спільній міськрайонній нараді партійних осередків 11 березня формально було підтримано обов’язкове до виконання рішення Кабінету Міністрів про карантин.

Як розповів Олег Іваненко, акція, започаткована «Книгою рекордів України» та діловим клубом лідерів українського бізнесу «СЕО Club Ukraine», де він є співголовою, не відміняється, а лише переноситься. Про терміни буде повідомлено пізніше, виходячи з того, яка ситуація буде з коронавірусом на момент завершення терміну дії поточного карантину.

Обласний депутат запевнив, що попри введення карантину, жодних обмежень маршрутного транспорту по місту та за рейсом “Бровари-Київ” не буде.

Також Олег Іваненко наголосив, що попри рішення Уряду ввести обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб, Бровари будуть виконувати норми, які узгоджені з Київською міською держадміністрацією. А саме з рішенням Постійної комісії КМДА з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо додаткових заходів запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19) — обмеження проведення масових заходів більше 60 осіб.

Слідкуйте за нашими анонсами!