Волонтерський штаб “Європейської Солідарності” закупив для лікарень Київщини 10000 масок

10000 масок для Київської області власним коштом придбали керівник Волонтерського штабу, в.о. Голови Київської територіальної організації «Європейської Солідарності» Георгій Цагареішвілі разом з своїми колегами по фракції, депутатами Київоблради Віталієм Карлюком та Олегом Балагурою.

«Наш Волонтерський штаб «Європейської Солідарності» постійно на зв’язку з медиками. І ми завжди в курсі того, що першочергово потребують лікарні у містах та районах Київщини. Хоч уже минає три тижні карантину, масок, навіть простих медичних, досі не вистачає. Засоби захисту медики мусять міняти постійно і часто, фактично раз в кілька годин. Тому їх запаси повинні бути завжди. Так, чесно кажучи, знайти зараз маски дійсно непросто. Але немає нічого не можливого. Наші волонтери продовжують своїми силами підтримувати медиків Київської області. Це зараз надважливо!» – наголосив Георгій Цагареішвілі.

Керівник Штабу передав маски для Обухівської центральної районної лікарні. А вже найближчим часом засобами захисту буде забезпечено лікарні Тетієва, Кагарлика, Василькова і Борисполя.

«Щиро вдячні «Європейській Солідарності» і особисто Георгію Цагареішвілі за допомогу. Як завжди не залишили сам-на-сам з бідою. Хочу подякувати і за пульсоксиметри, які нам передали напередодні від Фонду Порошенка. Ці прилади розподілено по відділеннях лікарні і вони неабияк стали у нагоді нашому медперсоналу», – каже заступник головного лікаря Обухівської центральної районної лікарні Надія Якубишина.

Найближчим часом Волонтерський штаб «Європейської Слідарності» планує допомогти лікарням Київщини з медичними костюмами біозахисту.