1300 захисних костюмів від Фонду Порошенка і компанії «Roshen» передано лікарням Білої Церкви та Броварів

Перша партія професійних захисних костюмів, придбаних у Китаї Фондом Порошенка і компанією «Roshen», уже в лікарнях Київської області. Зокрема, по 600 комплектів передано Білоцерківській міській лікарні №3 та Броварській багатопрофільній клінічній лікарні, ще 100 костюмів отримав Білоцерківський пологовий будинок.

«Це професійні, сучасні і якісні костюми. Сьогодні під час пандемії коронавірусу саме такі мають бути в кожній лікарні! «Європейська Солідарність» постійно на зв’язку з медиками Київщини, моніторимо ситуацію і намагаємось оперативно реагувати та допомагати. Засоби захисту – це те, що лікарі просять першочергово. Наш Волонтерський штаб «Європейської Солідарності» власними силами закупив для Київської області вже більше 30000 масок, значну частину яких передаємо лікарням, а також держустановам, пожежникам, рятувальникам, поліції, управлінням соцзахисту, пенсійним фондам. Забезпечуємо лікарні пульсоксиметрами, ларингоскопами, респіраторами FFP-2 – від Фонду Порошенка. До того ж допомагаємо з організацією транспорту з підвезенням медиків на роботу і додому. Ми і надалі робитимемо все можливе, щоб медзаклади мали все найнеобхідніше» , – наголосив керівник Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» Київщини Георгій Цагареішвілі.

Лікарі, в свою чергу, дякують за підтримку. Адже, наприклад, через Білоцерківський пологовий будинок вже пройшли лише троє породіль із коронавірусом, а потреба в спецзасобах зросла в рази.

«Наразі витрати по костюмах індивідуального захисту збільшились у десятки разів. Для обслуговування одного пацієнта нам треба мінімум 30-40 комбінезонів. Потреба у дезрозчинах збільшилась у 5 разів. Так, донедавна ми витрачали 20 літрів на місяць, а зараз 100 літрів», – пояснив Головний лікар Білоцерківського пологового будинку Анатолій Бондар.

«Хочу подякувати Фонду Порошенка та компанії «Roshen»  за дуже високої якості костюми. Для нас це дуже важливо і забезпечить  комфортні умови перебування медичних працівників саме в зоні найвищого ризику зараження»,  – говорить Головна лікарка Білоцерківської лікарні №3 Тетяна Дідич.

За словами Головного лікаря КНП «Броварська БКЛ» Валентина Багнюка,  костюми – різних розмірів, більші і менші, що виявилося дуже зручно, оскільки їх можуть носити як і чоловіки, так і жінки.

«Фактично до костюмів одягаються захисні щитки, окуляри, рукавички – і лікар в повній амуніції! Костюми, які ми отримали, високої якості, стерильні, щільні. До того ж мають антистатичну поверхню, що не дозволяє мікробам та пилу на них осідати. Плюс вони ще й багаторазового використання. Така допомога — запорука того, що лікарі будуть здорові і лікуватимуть хворих, а не поповнять, не дай Боже, їхні лави», — зазначив Валентин Багнюк.

Системна підтримка медиків Київщини, зокрема забезпечення оперативної допомоги від Фонду Порошенка і компанії «Roshen», стала можливою завдяки Волонтерському штабу “Європейської Солідарності”. Щодня тисячі партійців, благодійників, меценатів та волонтерів працюють над тим, щоб і у лікарень і у незахищених верств населення було все необхідне для життя і безпеки.

«Я хочу, перш за все, подякувати усім без виключення лікарям за їхню нелегку, справді титанічну працю. Бережіть себе, залишайтеся здоровими, оберігайте і рятуйте людські життя. А ми будемо як завжди поруч»,  –  запевнив керівник Волонтерського штабу “Європейської Солідарності” Білої Церкви Геннадій Джегур, який днями саме передав місцевим лікарням №1, №3 та в пологовий будинок 2100 захисних масок і 460 флаконів антисептику.

Керівник Броварського волонтерського Штабу «Європейської Солідарності», депутат  Київської облради Олег Іваненко наголосив, що дуже важливо, коли допомога надається у часи, складні як для міста, так і для країни.

«На засоби індивідуального захисту, антисептики та дезінфікуючі засоби для нашої громади нами витрачено більше 300 тисяч гривень особистих ресурсів.  Радує, що броварчани дотримуються карантинних заходів, а лікарня, де головний лікар Валентин Багнюк на своєму місці і працює на грані своїх можливостей, якісно проводить лікування», – сказав Олег Іваненко.

«Для нашого міста Бровари, без перебільшення, це свято, адже лікарі отримали захисні костюми, які будуть оберігати їх від захворювання. Ми всі разом вдячні Фонду Петра Порошенка та корпорації «Roshen» за цю надзвичайно важливу допомогу»,  – підкреслив  голова броварського міського осередку «Європейської Солідарності» Сергій Батюк.

Нагадаємо, загалом Фонд Порошенка та компанія «Roshen»  вже закупили з Китаю 30 тисяч захисних костюмів для медичних працівників, і ще 100 тисяч закуповують у Південній Кореї. Їхня доставка очікується у квітні.