«Європейська Солідарність» придбала для Ржищівської громади 10000 масок

Мешканці всіх населених пунктів Ржищівської громади, що у Київській області, та ближніх сіл безкоштовно отримали від волонтерів «Європейської Солідарності» захисні маски. Активісти вже встигли передати засоби захисту в Яблунівку, Пії, Півці, Онацьки, Липовий Ріг, Гребені, Юшки, Уляники, Балико-Щучинку, Великі Пріцьки. Крім цього, щоп’ятниці охочі можуть забрати маски в Ржищеві. Понад 10 000 засобів захисту закупив керівник Ржищівського штабу Європейської Солідарності Руслан Кузьменко.

Масками також забезпечено медичних працівників, поліцейських, пожежників, старостинські округи та працівників соціальної сфери.

«Сьогодні кожен у складній ситуації, бо ніхто не знає, коли Україна подолає епідемію і яким буде життя після неї. Допомагати жителям нашої громади — це поклик мого серця. Нехай наш приклад надихає інших робити добро та підтримувати людей. Разом ми зробимо життя кожного трішки радіснішим і світлішим», – каже керівник ржищівського Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» Руслан Кузьменко.

Підкреслимо, що передаючи маски людям, волонтери дотримуються всіх санітарних норм — вони ніколи не заходять у дім, спілкуються з людьми на відстані, захищені рукавичками й масками та обробляють руки антисептиками.

Жителі громади, отримуючи маски, дивуються і радіють, що допомога надається безкоштовно. Люди дякують за підтримку штабу «Європейської Солідарності» й Руслану Олександровичу.  

Сьогодні «Європейська Солідарність» – єдина партія, яка дбає про людей, рятує Україну, – переконані земляки.