Для мешканців Ржищівської ОТГ придбано чергову партію продуктових наборів, – Руслан Кузьменко

Олія, консерви, згущене молоко, борошно, різні крупи та багато іншого – у Ржищівський штаб Європейської Солідарності доставлено ще одну партію продуктових наборів для громадян, які особливо потребують підтримки на час карантину.

Допомогу закупив керівник обласного штабу «Європейської Солідарності» Руслан Кузьменко. Він разом з волонтерами та виконуючою обов’язки  міського голови Ржищева Крістіна Чорненькою роздавав пакунки жителям Півців, Онацьок, Балико-Щучинка, Уляників, Яблунівці, Гребені та Юшки.

 «Ми намагаємося підтримати тих, хто сьогодні опинився в особливо складних життєвих обставинах. Бачу, якою важливою для людей є допомога. У кожному дворі нам дякували за підтримку”, – зауважив керівник Волонтерського штабу Ржищівщини Руслан Кузьменко, який приємно вражений щирості та відкритості наших людей.

Люди потребують не лише продуктів, але й розради. Тому волонтери, передаючи пакунки, кожному приділили увагу, цікавилися життям, а також запитували –  чи потрібна якась допомога.

“Ми вручали продукти багатьом людям літнього віку, особам з інвалідністю. Часто вони не мають з ким поговорити, тому дуже важливо їх вислухати. Для нас важлива кожна доля, кожна людина нашої громади», – поділилася враженнями виконуюча обов’язки міського голови Ржищева Крістіна Чорненька.

Активісти також зверталася до людей з проханням залишатися вдома та не йти в людні місця без потреби, а з друзями й сусідами спілкуватися онлайн.https://bit.ly/3flbOZq