Ремонт будинку в Броварах візьму під особистий контроль, – Олег Іваненко

За підтримки депутата Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Олега Іваненка та фракції «Європейської Солідарності» в Броварській міській раді виділено кошти на капітальний ремонт будинку в Броварах на вулиці Грушевського, 1-А.

“Ще 22 липня 2019 року ми отримали прохання про допомогу від мешканців будинку, в якому з 1990 року не проводилося жодних ремонтних робіт. Написали відповідне звернення до Броварської міської ради та отримали відповідь, що будинок на вулиці Грушевського, 1 А буде включений у перелік об’єктів, які ремонтуватимуться у 2020 році. Заплановано модернізувати ліфт, зробити герметизацію швів та капітальний ремонт м’якої покрівлі й фасаду житлового будинку, а також відновити внутрішньоквартальні міжбудинкові проїзди та тротуари”, – наголосив депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Олег Іваненко.

Броварська міська рада виконала свої обіцянки. Проте, за словами мешканців будинку, відремонтовано лише покрівлі даху та панельних стикових щілин. На цьому роботи заморозилися, оскільки в країні оголосили карантин через епідемію COVID-19. Потім броварчани не бачили представників підрядної організації, яка виконує ремонтні роботи, а також контролюючих органів від міської влади, тому вони звернулися до депутатів місцевого рівня, зокрема до депутата Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Олега Іваненка.

 «Ми зустрілися з громадою та за підсумками зустрічі підготуємо ще одне звернення до міської ради. Візьмемо виконання ремонтних робіт в цьому будинку під особистий контроль», — запевнив Олег Іваненко.

За матеріалами інформаційно-аналітичного агентства “Трибуна-Бровари”