Волонтерський штаб «Європейської Солідарності» придбав для Київщини 10 000 наборів із засобами захисту

Сьогодні весь день у Відкритому офісі «Європейської Солідарності» волонтери разом із депутатами пакували допомогу для громади Київщини. Активістів у роботі підтримали п’ятий Президент України Петро Порошенко та народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Вікторія Сюмар. 10 000 наборів із засобами захисту придбано Волонтерським штабом «Європейської Солідарності» Київщини.

У кожному пакунку є рукавички, захисні маски, антисептики, а також інформаційні матеріали про правила перебування на карантині. Ці набори волонтери роздаватимуть всім охочим – на вулицях, біля супермаркетів і загалом всюди, де це зараз можливо.

«Вже травень місяць, а людям ніде взяти ні масок, ні антисептиків. На аптеках досі висять написи «Масок немає» і «Не заходити без маски». Ми чудово розуміємо, що, крім нас, мешканцям Київщини ніхто не допомагає і не допоможе. Тому робимо все можливе, щоб люди були забезпечені найнеобхіднішим», – наголосив керівник Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» Київщини Георгій Цагареішвілі.

Сила українців – у солідарності та вмінні об’єднуватися навіть у найважчі часи. Тільки разом здолаємо всі віруси. І тільки разом переможемо!