Лікарі Васильківщини отримали захисні костюми від Фонду Порошенка

100 захисних костюмів для роботи з пацієнтами хворими на Covid-19 передано лікарям Васильківської ЦРЛ від Фонду Петра Порошенка. Допомогу доставили волонтери разом із керівником штабу «Європейської Солідарності» Київщини Георгієм Цагареішвілі та народним депутатом фракції «Європейської Солідарності» Вікторією Сюмар.

“У ці дні передаємо на Київщину 1200 захисних костюмів від Фонду Петра Порошенка. Ми розуміємо, як важливо для лікарів бути захищеними в такий складний час. Тримаємо руку на пульсі й надалі будемо допомагати”, – підкреслив керівник штабу «Європейської Солідарності» Київщини Георгій Цагареішвілі.

В опорній лікарні міста Васильків костюмів не багато, страховок немає і головна проблема- зарплати,  – говорить народний депутат фракції «Європейської Солідарності» Вікторія Сюмар.

“Найбільша доплата, яку тут отримали за останній місяць, – 280 грн. Декому з лікарів доплатили аж 8 грн. Уряд досі не спромігся зробити підзаконку до закону від 30.03.2020 р. № 540-IX, ухваленого Радою про доплати до зарплати медичним та іншим працівникам у розмірі 300%. І це перше питання, яке треба вирішувати”, – зауважила Вікторія Сюмар.

Захист медичних працівників є пріоритетним напрямком для місцевої та центральної влади.

“Наші головні завдання сьогодні: індивідуальний захист, матеріально – технічне та фінансове забезпечення медичних працівників”,  – наголосила секретар Васильківської міської ради,
депутатка від “Європейської Солідарності” Оксана Перінська

Лікарі Васильківської ЦРЛ висловлюють подяку Фонду Петра Порошенка.

“Дякуємо Фонду Порошенка,  волонтерам “Європейської Солідарності”, що не забуваєте, що доставили захисні костюми. Вони нам дуже необхідні”, – кажуть співробітники Васильківської ЦРЛ.

Волонтери “Європейської Солідарності” Київщини надалі допомагатимуть лікарям.