Захисні костюми від Фонду Порошенка доставлено в лікарні Обухівщини

200 захисних костюмів від Фонду Порошенка передано Обухівській станції екстреної медичної допомоги та невідкладній допомозі Обухова.

Керівник штабу «Європейської Солідарності» Київщини Георгій Цагареішвілі, народний депутат фракції «Європейської Солідарності» Вікторія Сюмар разом з волонтерами розвозили костюми.

«Загалом лікарі Київщини отримають 1200 захисних костюмів. У цей складний період надважливо підтримувати медиків, які на передовій у боротьбі з коронавірусом”, – наголосив керівник штабу «Європейської Солідарності» Київщини Георгій Цагареішвілі.

«Захисні костюми вкрай необхідні медикам. Ми привезли для Обухівщини 200 наборів. 150 комплектів передали центру екстреної медичної допомоги Обухівського району та 50 – невідкладній допомозі міста Обухова»,  – зазначила депутат Обухівської районної ради від «Європейської Солідарності» Алла Шкуро.

Костюми для амбулаторії

✔Сьогодні Волонтерський штаб "Європейської Солідарності" Обухівщини передав 50 захисних костюмів від Фонд Порошенка для лікарів невідкладної допомоги міста Обухів 👍

Publiée par Європейська Солідарність Обухівщини sur Mercredi 6 mai 2020

Лікарі Обухівщини дуже цінують підтримку.

«Від імені працівників щиро дякую за надану допомогу Фонду Порошенка. Спільними зусиллями, за допомогою благодійників, ми забезпечені костюмами на найближчі кілька тижнів”, – висловила слова подяки заступник керівника Обухівської станції екстреної медичної допомоги Катерина Шулькевич.

Також вона зауважила, що лікарі отримали дуже низьку зарплату за квітень, обіцяних надбавок не виплатили.

“Зараз є проблеми із виплатами зарплат та надбавок, яких чекали лікарі та не отримали. На позачерговому засіданні Верховної Ради у четвер, ініційованому «Європейською Солідарністю», буде розглядатися закон про обов’язкове страхування лікарів і обов’язкове тестування медиків. Ми будемо також піднімати питання про зарплати, тому що розуміємо, що ця ситуація в дуже поганому стані», – підкреслила народна депутатка фракції «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар.

Обухівщина отримала 200 захисних масок від Фонду Петра Порошенка

#Обухівщина‼️‼️‼️✔️Волонтерським штабом «Європейської Солідарності» Київщини передано захисні костюми від Порошенка в центр екстренної меддопомоги Обухівського району."Всім опорним лікарням більш-менш надають якусь допомогу, намагаються забезпечити, вас незаслужено забувають. Ми привезли вам 150 захисних костюмів від Фонду Порошенка. ☝️Допомогу надаватимето й надалі. Вже на позачерговому засіданні Верховної Ради у четвер, ініційованому «Європейською Солідарністю», буде розглядатися закон про обов’язкове страхування лікарів і обов’язкове тестування медиків», – сказала народна депутатка фракції «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар⬇️

Publiée par Європейська Солідарність Київщини sur Mercredi 6 mai 2020

Фонд Петра Порошенка та Волонтерський штаб «Європейської Солідарності» продовжують системно допомагати лікарям Київщини.