Лікарям Вишгородщини передано захисні костюми від Фонду Порошенка

100 якісних костюмів індивідуального захисну від Фонду Порошенка доставлено медикам Вишгородської філії екстреної медицини комунального закладу КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Загалом лікарі Київщини отримають 1200 захисних костюмів.

«Ми захистимо українців. Ми точно переможемо пандемію. І все буде добре!» – сказав Петро Порошенко на зустрічі з командою «Європейської Солідарності» Київщини.

Підтримка незахищених верств населення та медиків – ключові пріоритети, на яких сьогодні зосереджена партійна робота «Європейської Солідарності» та Фонду Порошенка.

“З великим бажанням передали нашим медикам якісні засоби особистого захисту. І, користуючись нагодою, подякували їм за невтомну працю, за те, що захищають мешканців Київщини в складних умовах епідемії», – зазначив керівник Волонтерського штабу “Європейської Солідарності” Вишгородщини Ростислав Кириченко. Він разом із волонтерами передав захисні костюми лікарям.

Вишгородчани отримали ще одне підтвердження того, що є в України політики, котрі опікуються медиками, піклуються про їх здоров’я та захист. 

 «Лікарі сьогодні на передовій у боротьбі з пандемією і, на жаль, залишаються дуже вразливими, бо не мають усіх потрібних засобів для власного захисту. Завдяки Фонду Порошенка ми «озброїлись», тепер можемо бути впевненішими», – подякував, отримуючи допомогу, головний лікар Вишгородської філії Віктор Павленко.

Волонтери «Європейської Солідарності» продовжують доставляти захисні костюми лікарям Київщини.