Медикам Ржищівської ОТГ доставили захисні костюми від Фонду Порошенка

Сьогодні, 7 травня, керівник Ржищівського штабу “Європейської солідарності” Руслан Кузьменко передав захисні костюми для мобільної бригади Ржищівського центру ПМСД. Забезпечує українських медиків елементами захисту під час карантину Фонд Петра Порошенка.

“Ці захисні костюми для мобільної бригади мають високий рівень захисту, вони прогумовані, не пропускають ні повітря, ні воду. В комплекті є навіть бахіли. Хочеться, щоб медики були захищені та не боялися їхати на виклик до пацієнта. Ми не можемо дозволити собі втратити хоч одного лікаря, бо вони — наші янголи-охоронці.  Робимо все, щоб допомогти, а не стояти осторонь та чекати, поки влада подбає про медиків”, – зауважив керівник Волонтерського штабу Ржищівщини Руслан Кузьменко.

За словами директора Ржищівського центру ПМСД Яни Тихомирової, наразі у Ржищівській громаді один хворий на COVID-19 та дев’ять осіб, які були з ним в контакті.

“Сподіваємося, що коронавірус не буде поширюватися у Ржищеві та громаді. Набагато спокійніше, коли ми знаємо, що захищені, коли відчуваємо підтримку”, – подякувала за допомогу Яна Тихомирова.

Волонтерський штаб “Європейської Солідарності”
Ржищівщини на чолі з Русланом Кузьменком з перших днів карантину підтримує медичних працівників, забезпечує одноразовими халатами, респіраторами, окулярами та іншими елементами захисту.