Волонтери «Європейської Солідарності» Приірпіння зібрали для земляків допомогу

Цими днями на Приірпінні волонтери «Європейської Солідарності» роздадуть громаді 1000 наборів індивідуального захисту. Допомогу придбано Волонтерським штабом Київської області.

У кожному пакунку індивідуального захисту є рукавички, захисні маски, антисептики, а також інформаційні матеріали про правила перебування на карантині. Допомогу безкоштовно отримають мешканці Приірпіння.

“Друзі, не забувайте – прості речі захищають життя. Бережіть себе! Тільки продуманими спільними діями здолаємо всі віруси. І тільки разом переможемо», – наголошує керівник Волонтерського штабу “Європейської Солідарності” Приірпіння Дмитро Христюк.

“Зараз люди роздратовані неспівмірними діями влади, обмеженнями через карантин. Багато хто, протестуючи, починає нехтувати власною безпекою. Це не вірно, адже Covid-19 є серйозним захворюванням. Тільки в нашому регіоні виявлено більше сорока випадків хвороби. Ми повинні тиснути на владу, вимагати від неї чіткого плану дій, але не забувати піклуватися по своє здоров’я та підтримувати одне одного”, – говорить координатор Волонтерського штабу “Європейської Солідарності” Ірпеня Марія Шевченко.