Медикам Кагарличчини доставлено чергову партію захисних костюмів від Фонду Порошенка

Сто сертифікованих багаторазових костюмів індивідуального захисту південнокорейського виробництва отримали медики Кагарлицького району від Фонду Петра Порошенка. Передав допомогу керівник Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» Кагарличчини, депутат Київської обласної ради Віталій Карлюк.

“Ми працюємо з хворими на COVID-19 та з людьми, які мають підозрілі симптоми. Наші пацієнти не лише з Кагарличчини, а й з інших районів Київської області. Тому засобів захисту потребуємо більше. Завдячуючи Волонтерському штабу «Європейської Солідарності» та Фонду Петра Порошенка, чию підтримку медицина нашого району відчуває на ділі з перших днів карантину, ми – лікарі, почуваємося впевненіше. Сподіваємося на подальшу співпрацю, яка, зрештою, допоможе нам вийти переможцями в боротьбі з підступним ворогом”, – наголосив головний лікар Кагарлицької центральної районної лікарні Віктор Кулініченко.

Керівник штабу Кагарличчини Віталій Карлюк не лише передав костюми індивідуального захисну, але й дізнався про потреби медиків.

“Поспілкувавшись з Віктором Кулініченком та Інною Карапірою – головними лікарями Центральної районної лікарні й Центру первинної медико-санітарної допомоги, я з’ясував актуальні потреби медичних закладів Кагарличчини для надання їм подальшої допомоги”, – підкреслив Віталій Карлюк.