“Європейська Солідарність” Київщини вшанувала пам’ять загиблих у Другій світовій війні

9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, “Європейська Солідарність” Київщини долучилася до вшанування всіх загиблих, які боролися з нацизмом.  Також партійні активісти з квітами та продуктовими наборами привітали ветеранів Другої світової війни.

У Фастові в. о. Голови Київської територіальної організації партії «Європейська Солідарність», депутат Київської обласної ради Георгій Цагареішвілі та ветеран АТО/ООС, почесний громадянин міста Фастів Андрій Абрамов поклали квіти до меморіалу пам’яті воїнів, загиблих у Другій світовій війні.

“Радість перемоги та гіркоту втрат поєднує День перемоги над нацизмом. Дуже важливо шанувати пам’ять про загиблих Героїв, які віддали життя за мирне небо. Завжди вдячні, вклоняємося та схиляємо голови. З Днем Пам’яті! З Днем Перемоги! В єдності наша сила”, – зазначив Георгій Цагареішвілі.

Також команда “Європейської Солідарності” Київщини підтримала матерів воїнів, загиблих у війні на сході України. Георгій Цагареішвілі разом з очільницею Волонтерського штабу Фастівщини Мирославою Смірновою, Андрієм Абрамовим, помічником обласного депутата Аллою Чорною та активістами Солідарної Молоді передали продуктові набори мужнім жінкам, щоб подякувати за подвиг їхніх дітей.

Поклали квіти до всіх меморіалів пам’яті загиблим у Другій світовій війні керівник Волонтерського штабу “Європейської Солідарності” Ржищівської ОТГ депутат Київської обласної ради Руслан Кузьменко разом з делегацією виконавчого комітету Ржищівської міської ради.

Партійці відвідали та вшанували пам’ять загиблих у Ржищеві, також в селах Юшки, Гребені, Півці, Онацьки, Яблунівка, Пії, Липовий Ліг, Уляники, Балико-Щучинка. Учасники делегації поклали квіти до братського поховання борців з нацизмом.

«Ця Перемога здобута ціною сотень життів. Страшно навіть уявити, скільки людей забрала ця війна? Скількох і досі шукають родичі? Відзначаючи День Перемоги, я завжди думаю про ту хоробрість, відвагу наших захисників. Але, незважаючи на всі труднощі, наші земляки вистояли, прогнали ворога зі своєї землі. Вірю, що ми й зараз поборемо агресора та будемо жити мирно та щасливо», – сказав керівник Волонтерського штабу “Європейської Солідарності” Ржищівської ОТГ Руслан Кузьменко.

Партійці Приірпіння разом з активістами теж вшановували наших ветеранів, які віддали життя за свою рідну землю у Другій світовій війні.

 «9 травня – день Пам`яті Героїв і, звісно, день великої шани воїнам-ветеранам. Пам’ятаємо – Перемагаємо!» – наголосив керівник Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» Приірпіння Дмитро Христюк.

Активісти “Європейської Солідарності” Бородянського району разом з Солідарною Молоддю  Київщини також вшанували пам`ять загиблих у Другій світовій війні воїнів у смт Бородянка та с. Пилиповичі.

«Приємно, що впродовж дня до пам`ятника йшли люди. Це свідчить про щирість сприйняття цієї пам’ятної дати: ПЕРЕМОГИ над нацизмом. З глибокою повагою та шаною до наших ветеранів, висловлюю слова вдячності та привітань. Нехай панує мир»,- зауважила очільниця Волонтерського штабу Бородянщини Галина Ерко.

У День Перемоги, Яготинський районний Волонтерський штаб Європейської Солідарності привітав зі святом учасників війни, дітей війни, а також інвалідів та багатодітних матерів.

У населених пунктах Бучанської громади теж вшанували пам`ять Переможців – покладанням квітів.

До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні члени БМО ПП «Європейська Солідарність» поклали квіти до меморіалу загиблим визволителям Білої Церкви.

А у Вишневому партійці Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» Києво-Святошинського району привітали ветеранів Другої світової війни квітами та продуктовими наборами

Підтримали ветеранів та інших людей похилого віку і в Броварах. За фінансової допомоги депутата Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Олега Іваненка відбулася акція безкоштовної роздачі овочевих продуктів.