Лікарям Макарівщини передано 200 костюмів індивідуального захисту від Фонду Порошенка

По 100 захисних комбінезонів корейського виробництва отримали від Фонду Порошенка медики Макарівської та Бишівської станції Фастівської філії КП КОР “Екстренна медична допомога” та Макарівської центральної районної лікарні.

Доставила костюми лікарям очільниця Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» Макарівщини, перший заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова разом з головою Макарівської районної ради Олександром Гулаком та заступником голови Макарівської РДА Іваном Рознаєм.

 «У сьогоднішніх умовах боротьби з коронавірусною інфекцією нашим медикам ця допомога дуже необхідна. Адже підтримки від держави ні з засобами захисту, ні з обіцяними доплатами у 300% від окладів досі немає. Допомогу з Китаю не рахую, бо вона теж благодійна», – наголосила Тетяна Семенова.

Подякувала за підтримку очільниця Макарівської підстанції Фастівської філії КП КОР «Екстрена медична допомога» Інна Собко. Вона підкреслила, що засоби захисту вони отримують вже не вперше.

«Ми отримали ще 100 комбінезонів. Ця допомога – не просто якісний та зручний спецодяг, а й наше захищене здоров’я, збережене життя. Тому ми дуже дякуємо всім, хто причетний до цієї благородної справи, дякуємо благодійному Фонду Петра Порошенка, Тетяні Семеновій, всім спонсорам, які нам допомагають. Дякуємо за те, що ми можемо спокійно працювати, займатися улюбленою справою, надавати таку потрібну всім медичну допомогу та рятувати людські життя», – висловила меценатам слова подяки від імені Макарівської та Бишівської підстанцій ЕМД Інна Собко.

Не приховували радості й медпрацівники Макарівської центральної районної лікарні, які теж отримали 100 захисних костюмів. Лікарня входить до числа опорних для інфікованих коронавірусом, тому медичні працівники тут знаходяться в зоні особливо ризику.

«Колектив Макарівської ЦРЛ щиро дякує Фонду Петра Порошенка, Тетяні Семеновій, за дійсно чудесний подарунок – 100 комбінезонів, завдяки яким буде захищений наш колектив. І всі наші співробітники відчуватимуть себе в безпеці під час надання допомоги», – зазначив директор КНП «Макарівської центральної районної лікарні» Макарівської районної ради Олексій Кравець.

Підкреслимо, що це вже друга партія костюмів індивідуального захисту, яку закуплено Фондом Петра Порошенка та компанією Roshen. 42,5 тисячі костюмів  безкоштовно передаються медичним установам по всій Україні. Київщина отримала 1200 комбінезонів: 600 для бригад екстреної медичної допомоги та 600 на заклади охорони здоров’я, які визначені, як опорні у боротьбі з COVID-19.

Нагадаємо, що з початку карантину Волонтерський штаб «Європейської Солідарності» щодня проводить велику роботу з підтримки малозахищених верств населення, одиноких громадян, людей з інвалідністю, багатодітних родин та тих, хто опинився наразі в складних фінансових умовах. Зокрема, волонтери доставляють засоби індивідуального захисту – рукавички, маски, бахіли, окуляри, дезінфікуючі засоби, оксиметри, термометри, а також продуктові набори та ліки усім, хто звертається до районного й обласного штабу.

«Все це вдається робити завдяки згуртованості та єдиному духу, який існує в «Європейській Солідарності». Цей особливий дух відчула і я особисто, коли разом з Петром Олексійовичем Порошенком, його родиною і всією командою, гуртом пакували набори з продуктами, засобами захисту для медичних працівників. Колосальну роботу для громадян проводять й обласні депутати, зокрема очільник обласного штабу «Європейської Солідарності» Георгій Цагареішвілі, якому макарівські депутати, волонтери, сільські голови, молодь і просто небайдужі люди вдячні за постійну підтримку.  Не зупиняємось! Бо ми солідарні, ми разом!» – відзначила очільниця Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» Макарівщини Тетяна Семенова.