Волонтери “Європейської Солідарності” Яготинщини доставили лікарям засоби захисту

Керівник Яготинського районного Волонтерського штабу “Європейської Солідарності” Володимир Гончар разом з однопартійцями Миколою Ковботою та Володимиром Костиною передали від Фонду Порошенка спеціалізовані костюми індивідуального захисту, маски, рукавички та дезінфікуючі засоби для запобігання розповсюдження хвороби COVID -19.

Якісні захисні костюми південнокорейського виробництва стануть у пригоді лікарям Яготинського району.

“Вірус, на жаль, проник і в наше місто. Засоби індивідуального захисту допоможуть медичному персоналу почуватися безпечніше”, – зазначив керівник Яготинського районного Волонтерського штабу “Європейської Солідарності” Володимир Гончар. 

«Костюми якісні та надійні, тому наші працівники почувають себе захищеними при контакті з хворими на коронавірус. Я вдячний Благодійному фонду Петра Порошенка за те, що вони думають про українців і витрачають кошти не на тонни макулатури, а на ті речі, які захистять сьогодні медичних працівників», –  дякує “Європейській Солідарності” за підтримку головний лікар КНП “Яготинський Центр Первинної Медиком-Санітарної Допомоги” Іван Сахно.

Допомога медичним працівникам від Благодійного фонду Петра Порошенка

Керівник Яготинського районного Волонтерського штабу Європейської Солідарності Володимир Гончар разом з однопартійцями Миколою Ковботою та Володимиром Костиною передали від Благодійного фонду Порошенка спеціалізовані костюми індивідуального захисту, маски, рукавички та дезінфікуючі засоби для запобігання розповсюдження хвороби COVID -19. Якісні захисні костюми південнокорейського виробництва стануть у пригоді лікарям Яготинського району, оскільки вірус, на жаль, проник і у наше місто, тому якісні засоби індивідуального захисту дадуть змогу медичному персоналу почуватися безпечніше.«Костюми якісні, костюми надійні і наші працівники почувають себе захищеними при контакті із хворими на коронавірус, – зазначає головний лікар КНП " Яготинський Центр Первинної Медиком-Санітарної Допомоги" Іван Сахно, – я вдячний Благодійному фонду Петра Порошенка за те, що вони думають про українців і витрачають кошти там, де дійсно це необхідно: не на тонни макулатури, а на ті речі, які захистять сьогодні медичних працівників, а якщо медичний працівник буде в строю, то і люди будуть почувати себе захищеними». Це не перша допомога від Благодійного фонду Петра Порошенка для нашого району – раніше для Яготинської ЦРЛ були надані: ларингоскопи Macintosh – 2 шт.; пульсоксиметр "MEDlCARE" FPX-034. – 5 шт.; маски медичні та респіратори FFP-2. Керівник Яготинського районного Волонтерського штабу Європейської Солідарності Володимир Гончар запевнив, що і в подальшому будемо домомогати закладам охорони здоровя Яготинщини.

Publiée par Солідарність Яготинщини sur Mardi 12 mai 2020

Це не перша допомога від Благодійного фонду Петра Порошенка Яготинщині. Раніше для ЦРЛ були надані: ларингоскопи Macintosh – 2 шт., пульсоксиметр “MEDlCARE” FPX-034. – 5 шт., маски медичні та респіратори FFP-2. 

Керівник волонтерського районного осередку партії Володимир Гончар запевнив, що й надалі “Європейській Солідарності” підтримуватиме заклади охорони здоров’я Яготинщини.