Жителі Яготинщини та Обухівщині отримали засоби захисту від «Європейської Солідарності»

Цими днями захисні маски, рукавички та антисептики передали активісти Волонтерського штабу “Європейської Солідарності” Яготинським бібліотекарям і пожежникам-рятувальникам, а також жителям Обухова й Українки.

На прохання директора Яготинської центральної бібліотечної системи Людмили Василенко волонтери партії на чолі з керівником районного осередку Володимиром Гончаром розвезли набори індивідуального захисту бібліотекарям району. Також партійці не забули про пожежників-рятувальників, які завжди готові кинутись на допомогу та бути в строю, як і лікарі.

“Ми доставили захисні маски, рукавички та антисептики бібліотекарям та пожежникам-рятувальникам Яготина. І надалі допомагатимемо землякам, адже розуміємо, як сьогодні важливо підтримувати одне одного”, – керівник Волонтерського штабу “Європейської Солідарності” Яготинщини Володимир Гончар.

Також активно працює команда волонтерів «Європейської Солідарності» Обухівщини. Днями партійці роздали жителям Обухова та Українки більше 1000 наборів із засобами індивідуального захисту.

Наша команда волонтерів Штабу допомоги «Європейської Солідарності» роздала жителям Обухова та Українки більше 1️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ наборів засобів індивідуального захисту, які придбав для громади депутат Київської облради Георгій Цагареішвілі.😷У пакунках – маски, антисептики, рукавички та інформаційні матеріали з правилами перебування на карантині.☝️Послаблення карантину – не означає, що треба припинити дотримуватися заходів безпеки.👉Дбайте про себе та про здоров’я оточуючих.

Publiée par Європейська Солідарність Обухівщини sur Lundi 11 mai 2020

“На жаль, людей, яким необхідна підтримка, не стає менше. Навпаки – хтось втратив роботу, комусь самотужки доводиться годувати багатодітну родину, пенсіонери залишаються на самоізоляції. Ми отримуємо від людей все нові й нові заявки на допомогу й намагаємось підтримати. Не можемо стояти осторонь, тому протягуємо руку допомоги”, – депутат Київської облради, керівник Волонтерського штабу “Європейської Солідарності” Георгій Цагареішвілі.