Броварський Волонтерський штаб надав громаді допомогу на 600 000 гривень

Більше 15 000 масок, понад 20 000 рукавичок, сотні захисних костюмів для лікарів, сотні літрів дезінфікуючих засобів та антисептиків, тонни продуктів для міста Бровари та району — такий результат діяльності Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» в період жорсткого карантину, запровадженого для запобігання поширенню коронавірусу.

Від початку епідемії Волонтерський штаб Броварщини став опорою для громади. Зусиллями центрального Волонтерського штабу «Європейської Солідарності», Фонду Петра Порошенка, корпорації Roshen та за фінансово-організаційної підтримки керівника броварського Волонтерського штабу партії, депутата Київської облради Олега Іваненка активісти допомагали найбільш незахищеним категоріям людей.  

Також активно волонтерили члени броварського міського осередку «Європейської Солідарності» на чолі з Сергієм Батюком, члени ВГО «Справа Громад» та місцеві активісти.

«Броварський Волонтерський штаб на час пандемії одним із перших в області, а може й в Україні, розпочав свою діяльність. Лише силами районного осередку надано матеріальної та продуктової допомоги на загальну суму понад 600 тисяч гривень”, – підкреслив Олег Іваненко.

За словами очільника Волонтерського штабу районного осередку, попри те, що карантинні обмеження послаблені, COVID-19 ніде не дівся, тому волонтери “Європейської Солідарності” продовжуватимемо підтримувати громаду.

“У планах — допомога Броварській лікарні, роздача продуктових наборів для соціально незахищених верств населення», — наголосив керівник Волонтерського штабу Броварщини Олег Іваненко.

У майбутньому робота Волонтерського штабу поступово трансформується у передвиборчий штаб «Європейської Солідарності» до місцевих виборів, які мають відбутися у жовтні 2020 року.

«Перед нами стоїть завдання: поєднати роботу міського та районного осередків «Європейської Солідарності», а також взяти під свою відповідальність Баришівку та Баришівську об’єднану територіальну громаду. Не виключено, що на місцеві вибори до Київської обласної ради саме у Броварах спробуємо скоординувати передвиборчий штаб», – поділився думками обласний депутат Олег Іваненко.