Волонтери “Європейської Солідарності” передали медикам Ірпеня захисні костюми та бахіли

100 захисних костюмів і стільки ж бахіл доставили медпрацівникам Ірпінської центральної міської лікарні волонтери “Європейської Солідарності”. Допомогу надав Фонд Петра Порошенка.

“Захисні костюми дуже якісні, сертифіковані. В кожному наборі є бахіли, які нашим медикам дуже необхідні”, – дякує за підтримку директор Ірпінської ЦМЛ Антон Довгопол, який особисто перевіряв вміст пакунків.

За невтішною статистикою через пандемію в Україні кожен п’ятий медик захворів на коронавірус. Лише в Ірпінському регіоні зареєстровано 24 випадки зараження. Всі хворі – працівники Ірпінської центральної міської лікарні.

“Це не перша допомога Волонтерського штабу “Європейської Солідарності” для Ірпінської лікарні. Раніше штаб вже передав медикам захисні набори. Волонтери продовжуватимуть підтримувати наших лікарів, які ризикуючи власним здоров’ям, рятують наше життя. Бережімо себе й підтримуймо одне одного”, – говорить керівник Волонтерського штабу Приірпіння Дмитро Христюк.

Ірпінська лікарня отримала 100 захисних костюмів для медиків

Ірпінська лікарня отримала 100 захисних костюмів для медиківЗахист для тих, хто на передовій у боротьбі з коронавірусом. Медики Приірпіння безкоштовно отримали 100 захисних костюмів від об'єднаного волонтерського штабу “Європейська Солідарність”. Їх доставку до Ірпінської центральної міської лікарні зустрічала і наша знімальна група.

Publiée par Погляд Приірпіння – інформаційна агенція sur Vendredi 15 mai 2020

Волонтери “Європейської Солідарності” Приірпіння допомагають не лише медикам.

“16 та 17 травня будуть поширюватися засоби індивідуального захисту серед населення. Маски, захисні рукавички, антисептики – волонтери роздаватимуть допомогу два дні “, – наголосила координатор Волонтерського штабу “Європейської Солідарності” Приірпіння Наталія Іздебска.

Підкреслимо, що отримати безкоштовно набори індивідуального захисту зможе кожен, хто цими вихідними в Ірпені підійде з 15:00 до 17:00 до однієї з трьох локацій:

  • Центральна площа (біля пам’ятника Шевченку)
  • Площа Творчого духу (біля магазину «Еко-маркет»)
  • Біля входу у парк «Центральний»

Волонтерський штаб “Європейської Солідарності” продовжуватиме роботу до зняття всіх карантинних обмежень через Covid-19.