На Вишгородщині “Європейська Солідарність” подарувала вишиті сорочки новонародженим у День вишиванки

У Вишгородському районі зародилась прекрасна традиція – дарувати вишиті сорочечки немовлятам, що з’явилися на світ у День вишиванки.

Сьогодні керівник Вишгородського районного партійного осередку «Європейської Солідарності», голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко вітав новонароджених у Вишгородській центральній райлікарні.

“Вишиванка – оберіг українців. Її споконвіків дарували коханим, вишивали для наречених, для козаків у дорогу, господарі та господині з приємністю одягали їх на себе та на діток як святкову одіж. З приємністю виконав цю почесну місію і нинішнього року – подарував вишиванки для трьох хлопчиків та п’ятьох дівчаток», – каже Ростислав Кириченко.

Така традиційна подія, на переконання Ростислава Миколайовича, особливо значима нинішнього року, адже цьогорічний День вишиванки присвячується українській родині та родоводу.

«І ми, стоячи на початку життєвого шляху цих малюків, разом з батьками ніби прописуємо їм їхню долю – бути справжніми українцями, любити рідну землю. Ростіть щасливими та здоровими, радуйте своїми успіхами і перемогами батьків, наслідуйте родинні традиції, розбудовуйте нашу прекрасну Батьківщину, бороніть її від усякого зла», – зазначив Ростислав Кириченко.

Батьки новонароджених були приємно здивовані подарунками – отримали можливість долучитись до чудового всеукраїнського дійства, відчути турботу про майбутнє покоління українців.