“Європейська Солідарність” передає продуктові набори мешканцям Калитянської ОТГ

До Калитянської територіальної громади надійшло кілька сотень кілограмів різної харчової продукції. Місцеві активісти «Європейської Солідарності» роздадуть допомогу тим, хто її найбільше потребує. Пакунки за власні кошти придбав керівник Волонтерського штабу, депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Олег Іваненко.

Продуктові набори отримають близько 150 мешканців Калитянської ОТГ, серед яких: люди похилого віку, люди з інвалідністю, важкохворі та соціально незахищені верстви населення.

 За словами депутатки «Європейської Солідарності» від Калити в Броварській районній раді Тетяни Колісниченко, списки людей, які найбільше потребують підтримки, визначали спільно з місцевими соціальними службами.

«На жаль, на час карантину населення зубожіло, тож допомога обласного депутата Олега Іваненка дуже актуальна. Для Калитянської ОТГ це буде велика підтримка, хоча б на якийсь час», — зазначила районний депутат Тетяна Колісниченко.

Оскільки карантин продовжується до 22 червня, Волонтерський штаб  «Європейської Солідарності» продовжуватиме функціонувати, однак його діяльність згортатиметься.

 «Смт Калита — завершальний населений пункт у діяльності волонтерів «Європейської Солідарності» Броварщини. Надалі штаб перетворюється у передвиборчий», — резюмував депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Олег Іваненко.