Ігор Кононенко передав лікарням Київщини апарати ШВЛ та кисневі концентратори

Ігор Віталійович Кононенко вчергове потурбувався про мешканців Київської області. Меценат спільно з БФ “Manus Dei” придбав 8 кисневих концентраторів та 3 апарати штучної вентиляції легень для Обухівської ЦРЛ. Також кисневі концентратори отримала Васильківська ЦРЛ.

Про це Ігор Віталійович повідомив на своїй власній сторінці у мережі Facebook.

«Коли до Ігоря Кононенка звернулися небайдужі мешканці та лікарі Обухівської ЦРЛ з проханням придбати кисневі концентратори та апарати ШВЛ – він не відмовив. Ігор Віталійович ніколи не залишався осторонь проблем звичайних людей, коли був народним депутатом, і сьогодні, коли він меценат та благодійник», – розповів у коментарі місцевому телеканалу Голова Обухівської міської організації “Європейської Солідарності” Михайло Трач.

“Три нових сучасних апарати ШВЛ CWH – 310 (можливе використання для всіх вікових категорій, навіть немовлят) та вісім кисневих концентраторів (10 літрів OLV – 10) вже встановлені в Обухівській ЦРЛ та готові до роботи. Очікуємо поставку ще трьох апаратів ШВЛ і тоді лікарня, за словами головного лікаря Беліченка І.О., буде повністю забезпечена цим необхідним у всі часи обладнанням”, – зауважив Ігор Кононенко.

До Васильківської центральної районної лікарні завдяки Ігорю Кононенку доставлено п’ять потужних стаціонарних концентраторів (10 літрів OLV – 10).

“Це апарати для отримання чистого кисню високої концентрації (93%) зі звичайного атмосферного повітря. Використовуватимуться вони не лише для лікування, а й для профілактики хвороб, пов’язаних із порушенням дихальної системи. Маю надію, що вони довго та ефективно допомагатимуть нашим лікарям рятувати життя та зміцнювати здоров’я пацієнтів Васильківської ЦРЛ”, – наголосив Ігор Кононенко.