Солідарна Молодь Київщини оголошує набір в команду

Мрієте про кар’єру політика? Хочете реалізувати власний проект? Прагнете знайти друзів, корисні знайомства та стати частиною сильної, успішної команди, разом з якою вже сьогодні робити круті речі та змінювати країну на краще? Вам по дорозі з нами!

Найбільша молодіжна припартійна організація в Україні шукає активну, небайдужу молодь віком від 16 до 33 років. Запрошуємо у Молодіжне крило Політичної партії “Європейська Солідарність” – ГО “ВГО “СОЛІДАРНА МОЛОДЬ”.

Основні напрямки діяльності Солідарної Молоді:

– проектна робота;

– міжнародна співпраця;

– розробка законопроектів;

– співпраця з органами державної влади та місцевого самоврядування;

– розвиток регіональної мережі;

– зв’язки з громадськими організаціями та студентським середовищем;

– медіа та PR.

“Ми переконані, що майбутнє – в руках молоді, в руках енергійних, креативних та цілеспрямованих українців. Саме тому активно залучаємо молодих людей до суспільно-політичного життя. Надважливо, щоб вже сьогодні нове покоління брало активну участь у розвитку своїх громад і країни”, – зазначила голова Солідарної Молоді Київщини Анна Мадей.

✅Якщо Ви активні, креативні, маєте чітку та патріотичну громадянську позицію, а також бажаєте стати частиною чогось великого та щось змінити в житті України – Вам до нас!

✅Якщо хочете отримати досвід участі у виборчій кампанії як частина єдиної сильної опозиції діючій владі – Європейської Солідарності – Вам до нас!

✅Якщо бажаєте самореалізації в політичній та інших сферах, а також застосувати для цього найкращі міжнародні практики – Вам до нас!

Переходьте за посиланням, заповнюйте Google-форму та долучайтеся до найбільшої молодіжної припартійної організації в Україні!