Вимагаємо позачергової сесії Броварської міськради зі звітами мера, поліції та фахівців КОДА, – “Європейська Солідарність”

Депутати місцевої та обласної рад від Броварів закликали мера Ігоря Сапожка негайно скликати позачергову сесію, присвячену ситуації зі стріляниною у місті та проблематиці нелегальних перевізників.

У п’ятницю, 29 травня, у Броварській міській раді відбулося розширене засідання депутатської регламентної комісії, на якому було задокументоване відповідне звернення депутатів до міського голови. Окрім членів регламентної комісії, на засідання були запрошені представники від депутатських фракцій та груп, а також депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Олег Іваненко.

Як розповів член регламентної комісії, депутат від «Європейської Солідарності» Сергій Батюк, під час наради були заслухані виступи депутата Володимира Білоконя (за сумісництвом є керівником компанії-перевізника маршрутного транспорту ТОВ «Автопас-К») та депутата Олега Іваненка щодо надзвичайної ситуації та проблематики пасажирських перевезень.

Через стрілянину Бровари, на превеликий жаль, в черговий раз «прославилися» на всю країну не з найкращого боку.А в цей час міський голова самоусунувся і поки всі спроби його знайти виявилися безрезультатними. Тому ми вимагаємо скликання екстреної сесії міськради, на якій необхідно заслухати перед громадою звіт мера і відповідних структур.

Publiée par Олег Іваненко sur Samedi 30 mai 2020

«За підсумками засідання депутати направили звернення до міського голови Ігоря Сапожка про те, що він та керівництво Броварської поліції повинні відзвітуватися на позачерговій сесії щодо проблематики, яка могла спричинити бійню у нашому місті», — розповів депутат обласної ради Олег Іваненко.

«Також було визначено, що на позачергову сесію потрібно запросити та заслухати представників комісії з питань транспорту Київської ОДА та Департаменту транспортної поліції», — додав депутат Сергій Батюк.

«Депутати на розширеній нараді наполягали на проведені позачергової сесії міської ради в понеділок, 1 червня, і на тому, щоб міський голова підписав відповідне розпорядження у п’ятницю. Проте міський голова публічно ніде не з’явився: ні на робочому місці, ні на місці події», — наголосив обласний депутат Олег Іваненко.

Фото: УНІАН, Укрінформ, РБК.